Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meddig kötelező a kinti...

Meddig kötelező a kinti maszkviselés?

Figyelt kérdés
Szerintetek megvágnak, ha cigizek egy padon szépen nyugiban? xD
2021. márc. 12. 15:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Addig amíg a virusrettegok és a maszk fétisben szenvedők vannak többségben.Amugy én telibe szarom ezt a szabályt,én nem hordom a maszkot közterületen
2021. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
orbaszk
2021. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Tedd keszenletbe a nyakadra a maszkot. Ha rendort latsz,vedd fel. Tavozik,leveszed. Ez a biztos.


Mindenhol latok cigizo kavezo embereket maszk nelkul.



Soha nem lesz vege a maszkos korszaknak,mert nem lazadnak ellene,akiknek nem tetszik.


Szerbiaban mar nyitva van minden etterem konditerem. Ott nincs maszk se. oket nem lehet hulyenek nezni.....

2021. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Országosan a jelen rendelet szerint március 22-ig. De persze, valószínűleg meg fogják hosszabbítani, hogy mennyivel, ezt senki nem tudja, még a rendelet megalkotói se.

Plusz egyes településeken a polgármester döntése alapján még ezen túl is el lehet rendelni.

2021. márc. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az két külön dolog, hogy egyrészt a rendelet nem menti fel a maszkviselés alól a dohányzó és evő embereket, másrészt meg a rendőrök nem foglalkoznak a dologgal, és nem büntetnek, csak ha rossz napjuk van, pl. éjszaka nem jött össze nekik az asszonnyal.
2021. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kretens ***** válasza:
71%
Mondjuk mindig nevetnem kell mikor reggel dolgozni indulok és rajtam kivül az utcán egy lélek sincs de a maszknak rajtam kell lennie.Eddig csak zártabb helyeken mint pl boltok vagy hivatalokban volt kötelező de azt még mindenki megérti.Ez most jelenleg egy folyamat része hogy hozzászokjunk mindenféle korlátozáshoz és majd egy idő után birkaként bégetve bármit megtehetnek velünk.
2021. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!