Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha kijárási tilalom megszegése...

Ha kijárási tilalom megszegése miatt leültetnek 10 napra össze fognak rakni azokkal a rabokkal akik több évet ülnek ?

Figyelt kérdés
Kaposvárra kellene mennem amúgy. Van külön pénzbírságos zárka ? 50000-es bírságot nem fogok kifizetni. 20.45-kor kapcsoltak le a rendőrök és nem helyszíni bírság volt sajnos.

2021. márc. 13. 03:25
 1/10 A kérdező kommentje:

Aki ért hozzá olyan kellene.

Vagy aki aki ült már szabálysértést.

2021. márc. 13. 03:38
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
A kijárási megszegőit mindenkor a szigorítottak közé zárják. Tehát kizárólag sorozatgyilkosokkal és erőszaktevőkkel fogsz ülni.
2021. márc. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen,és nagyon fognak neked örülni.
2021. márc. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem a sorozatgyilkosokkal fognak összerakni, hanem a hasonló kaliberű elítéltekkel. Közlekedési kihágások, adócsalók, és hasonlók.
2021. márc. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

#1


Elmondanátok ki az a Levi ? Többszőr láttam már, hogy így a Levi úgy a Levi...

2021. márc. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
10 napot kell ulnod ezért? Basszus kész röhej, mikor azt a gazolos izomagyut (vmi Richard) még évekig előzetesbe se tették.
2021. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Olyanokkal kerülsz egybe akik hasonló szintű dolog miatt vannak ott. És ez nyilván nem a legdurvább szint.
2021. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia,úgy tudom lehet fellebezni ,meg minden felé menni ilyenkor még.Vagy kérj részlet fizetést közmunkát mert nem tudod kifizetni.

DE ÉN SEMMI KÉPPEN SE ÜLNÉM LE.

Úgy tudom nem tehetnek a nehéz fiukhoz.De azért mert nem "ELÍTÉLT"sorozat gyilkosok között leszel...simán ki foghatsz valami barom állatot.


2;Ha ez be kerül az erkölcsibe...az azért elég cink.(egy rakás álláslehetőségtől eleshetsz emiatt.)


3;Ebben nem vagyok biztos de úgy tudom a legenyhébb elzárási fokozatnál azt hiszem (fogda)az olyan mint egy kolesz este bemész ott alszol reggel mész dolgozni aztán este vissza.


De a "lakó társakban"így se bíznék.

2021. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Na és?

Mit idegeskedsz.

Ha nagyon arcoskodnak, akkor jól szétcsapsz közöttük és kuss lesz. 10 napot alvás nélkül is kibírsz, nem?

2021. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Töltöttem már jogerőst. Bevonultam időre a büntetést 3/4-es részénél szabadultam. Nem vagyok debil a dolgokhoz.10 nap az más . Önmagában az időtartam feszültséget fog kelteni pl akinek van 3-4 éve azokban az elítéltekben.

Kaposvárra kéne menni az a másik ahol 12-14-16 fős zárkák vannak.Pbóbálok infot szerezni máshonnét is ,de nem tudom van -e ott külön PB-s zárka. PB = pénzbírság

2021. márc. 13. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!