Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A biciklizés egyéni szabadidős...

A biciklizés egyéni szabadidős sporttevékenységnek minősül?

Figyelt kérdés

Természetesen egyedül csinálva és a szabadidőmben :)

A Magyar Közlönyben benne van, hogy ilyen esetekben nem kell maszk. Én elég sokat bicajozok, főleg hogy itt a jó idő, szoktam hetente 100 km-es túrákra menni. Viszont a maszkot nagyon nincs kedvem ilyenkor hordani és nem is szoktam, mivel nem kapok benne levegőt, valamint a kifújt meleg levegő teljesen bepárásítja (jobban mintha példaul gyaloglok) ami ráadásul nem túl egészséges.

A kérdésem az lenne, hogy a rendőr így belém tud kötni? A bicajom nem épp egy tipikus versenybicaj, kb 20 éves Mountain Bike. Haza fele előfordul, hogy bemegyek vásárolni is a boltba, de nem úgy, mint az öregasszonyok, hogy mindenhonnan táskák lógnak, egy sima hátitáskát viszek csak, valamint szoktam a nagyobb távokat a Strava nevű alkalmazással is rögzíteni, így azért látható, ha nagyon érdekli őket hogy tényleg gyakran megyek.

Ezért meg tudnak büntetni?


2021. márc. 13. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Igen annak számít.Én egyébként ha sétálok akkor magamra csatolom a Gps-es sportórámat, van benne lépésszámláló+ viszek magammal egy futókulacsban vizet.
2021. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam biciklizéshez felvenni, és nem is fogom, hacsak meg nem büntetnek miatta. Rendőr eddig nem panaszkodott, de nem is találkoztam eggyel se.
2021. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!