Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elmarad a tárgyalás márc.23-án?

Elmarad a tárgyalás márc.23-án?

Figyelt kérdés

Van egy hosszú per, munkahelyi sikkasztás, több százezres értékben és tavaly tavasszal megállt az ügy. Aztán újraindult, most lenne az ítélet március 23-án, idézés megvan, de megint állnak a tárgyalások.

A 23-ai is elfog maradni vagy lesz már akkor? Megint befulladt az ügy?

22-ig tart a nagy szigor.



2021. márc. 13. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem levi,nem marad el.
2021. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te mit ittál vagy mi a bajod??? Mert amit hablatyolsz itt nem értem.
2021. márc. 13. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Az, hogy mész a sittre de ha elkészíted a házi feladatod akkor talánn a bírónak megesik a szíve rajtad.


Milyen érdekes egyébként, hogy egy hete van online oktatás de azóta ilyen mértékben megnőtt a bűnözés a gyk népe között.

2021. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Sokan itt mindenkire azt hiszik, hogy Levike a kérdező. Ne is törődj velük.


Hívd fel a bíróságot, az a tuti. Ők majd megmondják, hogy elmarad-e a tárgyalás. Ha elmarad, rákérdezhetsz, hogy van-e már új időpont.

2021. márc. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Levike!

OFF!

Unalmas vagy.

2021. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha meg lehet oldani telekommunikációs úton, akkor nem marad el. Ha személyes megjelenést igényel és tanúk vannak benne és csak személyes kihallgatás lehetséges, akkor nem lehet jelenleg megtartani. De biztos, hogy fognak értesíteni, ha elmarad.
2021. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem lesznek tanúk, az ügyészség, ügyvéd fog beszélni. Valamint utolsó szó joga, ítélet. A bíró a múltkor felajánlotta, hogy nem kell elutazni Szegedre, hanem az illetékes bíróságra bemegyek és távmeghallgatás útján is lehet, de én kértem a személyes megjelenést, mert személyesen szeretném a perbeszédeket hallani, meg mindent. Anno Szegeden dolgoztam, elköltöztem Sopronba, viszont kérném a bíróságot, hogy személyesen kívánok ott lenni.

Lehet-e?

2021. márc. 14. 13:18
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
4es vagyok. Mégis mi a fenéért kell lepontozni?? Értelmes választ adtam...
2021. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!