Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik a legjobb Magyarországo...

Melyik a legjobb Magyarországon legálisan kapható és otthonvédelemre használható gumilövedékes revolver (az ár nem számít)?

Figyelt kérdés

Még egyszer kiemelném, hogy lakásvédelemre kell és nem utcára akarom vinni. Örülnék ha legalább 5 lövetű lenne és nem lenne groteszkül nagy. Az ár ésszerű határokig nem számít. (Nem tudom mi lehet ezeknek a fegyvereknek a teteje árban, de mondjuk 150-200-on belül maradjunk.) Mit ajánlatok?


Egyáltalán ezek alkalmasak otthonvédelemre? Lehet őket hosszabb ideig begumizva tárolni, hogy ha kell akkor csak elő kelljen kapni és használni?


(Nem tudtam eldönteni, hogy ez-e a jó kategória, szóval ha nem, akkor bocsi.)



2021. márc. 16. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem egy vasvilla vagy gázpisztoly, esetleg mind a kettő sokkal hatékonyabb erre a célra.
2021. márc. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

A nagyobb méretű gumik miatt sokan a Keserű termékeit írnák, de nem én. Egyrészt sok a hibás, másrészt a legtöbb alig kapható.


Így én az ALFA G040-et javaslom.


Ha a gumi szilikon zsírozva van, akkor akár 1 évig is elállhat.

2021. márc. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!