Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Üdv mindenkinek. Vásárolni...

Üdv mindenkinek. Vásárolni akarok egy Alfa G040 es gumizható gázrevolvert. Csongrád megyében árul valamelyik vadászbolt Alfa g040 ent? A többi lent

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Vásárolni akarok egy Alfa G040 es gumizható gázrevolvert. Csak az a gond, hogy vidéken lakom. És ahogy látom Pesten árulják a Gunboxban, és a többi ottani fegyver boltban. A kérdés az, hogy lehetséges e, hogy leszállitják egy Csongrád megyei vadászboltban? Tegyük fel, hogy leszállitják, de akkor ugyan annyi lesz az ára, vagy emelhetnek rajta mert beszerezték. Jelenlegi ára 75 ezer forint mkh kártyával együtt

2018. jan. 13. 18:48
 1/3 árokpart ***** válasza:
100%
Szia! Én a Combat-zone-tól és az Airsoftgun-tól rendeltem már neten keresztül gázpisztolyt és hozzá való patront is. Futárral kiszállították, viszont 3 ezer ft-tal így többe fog kerülni a pisztolyod. Még így is olcsóbban meguszod mintha felutaznál Pestre vagy egy nagyobb városba. A Gunbox üzlet azt biztosan tudom, hogy nem fogja postázni, mert a weboldalán ki is van írva. Ez a két cég is be tudja szerintem az Alfát ugyanúgy szerezni.
2018. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ ! :)
2018. jan. 13. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyon nagy ,és a gumisok közt a leggyengébb
2018. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!