Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha én nem szeretném, hogy ha...

Ha én nem szeretném, hogy ha meghalok elhamvasszanak, akkor milyen lépéseket tehetek ezügyben? Bár remélhetőleg még nem most lesz ez mert 27 vagyok. Csak szeretnék tisztán látni ebben a témában.

Figyelt kérdés
2021. márc. 17. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Írjál végrendeletet.

A saját kezűleg írt és két tanú együttes jelenlétében általad aláírt már érvényes, mert teljes bizonyító erejű magánokirat... abban rendelkezz, hogy mi legyen a hulláddal 👍

2021. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ne felejts el mellé hagyni még egy rahedli pénzt is mert a nem hamvasztásos, koporsós temetés igen drága tud lenni. Plusz a helyet is bérelni kell neki, amin meg ha lejár a szerződés úgyis elhamvasztanak.
2021. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lesznek vagy vannak már gyerekeid, majd ha oda kerül a sor, el kell magyarázni nekik mit szeretnél, ha szeretnek akaratod szerint cselekednek, ha meg le sz.rnak és a pénzed nézik ,akkor meg hát így jártál.
2021. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végrendelet, plusz egy akkora pénzletét, ami biztosan fedezi a kívánt temetési módot.
2021. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélhetőleg még van idő ezzel foglalkozni, de az jó, hogy van rá mód. :)
2021. márc. 17. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazán nem értem, miért nem mindegy neked, mi lesz a testeddel halálod után!
2021. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mód mindenre van. Érvényesíteni azonban nem te fogod. Sőt, megtudni sem fogod. Érdemes olyasmivel foglalkozni, amire elvben sincs ráhatásod?
2021. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!