Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Kedvenc hörcsögömm ár egy...

A Kedvenc hörcsögömm ár egy ideje szenvedett, haldoklott, ma (2010. 01.20. -án) meghalt:' (:' (Aranyhörcsög volt. Idén júliusban lett volna 6éves (ami nagyon jó mert a hörcsögök 3évig élnek) És nem tudom, hogy elhamvasszam vagy eltemessem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
hát.... dobd bele a kazánba, el is hamvad, meleg is lesz xD amúgy, mi mikor kicsik voltunk, akkor a papagájt beletettük egy téglalap alakú konzervdobozba, aminek félig volt csak leszedve a teteje, majd azt visszatettük rá és eltemettük.. :) pityu békésen nyugszik a paradicsom mellett :)
2010. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak temesd el,nem tudom pontosan milyen mélyre kell,hogy ne legyen semmilyen fertőzés/ne ássák ki.Sajnálom a hörid!Az enyém sajnos elég hamar meghalt,pár év után mivel alapból amikor elhoztuk a feje szegénynek elég deformált volt,lehet valami más baja is volt.
2010. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
első vagyok, szerintem ez egy kamu kérdés, ki kérdezi már meg, hogy elhamvassza-e a hörcsögét xD bocs, de elég érdekes
2010. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem temesd el. Sajnálom szegénykét. De biztosan jó dolga lehetett nálad ha hat évig melletted volt :)
2010. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Temesd el. Amikor a kiscicánk elpusztult, apum rádobta a tűzre (fertőzése volt, nagyon súlyos, fosott-hányt), de nem volt szép látvány. :S Úgyhogy inkább rakd egy szép dobozba, és ássátok el, szerintem szebb, legalább még a helye is meglesz, ahol megemlékezhetsz. :)
2010. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%

A kérdésre reagálva temesd el.

Viszont... ha nem kamu, akkor hogy lehetsz ilyen felelőtlen, hogy hagyod szenvedni? Nem egyszerűbb lett volna elaltatni? Vagy sajnáltad rá azt a 2000 ft-t? Ha így van, akkor kívánom, hogy te is szenvedj annyit, mint ő szenvedett.

2010. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Akkor már egyszerűbb agyonütni. Annál gyorsabb nincs. Lehet h morbid, de mikor a ragacsba beleragadt az egér, nem hagyhattam szenvedni, de állatorvoshoz meg csak nem viszem. :D Így jól odasóztam neki, rögtön meghalt.
2010. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
R.I.P. Aranyhörcsök... És Pice... égesd el egy máglyán... a egy nagy tér közepén... és mondj beszédet meg legyenek feketeruhás emberek akik csinálják a gyászhangulatot állat lessz;)
2010. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*aranyhörcsög *piece
2010. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
most nem azért, de amíg nem döntöd el, hogy mi lesz vele (és 2 napja tetted fel a kérdést) a hörcsögöddel mi van? Szagosodik vagy mi?.....
2010. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!