Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van olyan dolog amin tilos...

Van olyan dolog amin tilos gondolkodni?

Figyelt kérdés
Nyilván, nem látnak az ember fejébe, de mondjuk ha tegyük fel, elkezdek tervezni egy új drogot, bombát, vírust akármit ami illegális, és azt ki is dolgozom, azért büntetnek ha valahogy kiderül? Mondjuk papíron dolgoztam, és minden számításom ott van így van rá bizonyíték. Ezt büntetik?
2021. márc. 17. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
A Fidesz biztosan büntetné, ha a szavazói gondolkodnának, de szerencsére ez a veszély nem fenyegeti. :)
2021. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolkodni semmin nem tilos.
2021. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát, ha elkezdeném tervezni hogy hogyan pusztítom el a világot azt nem büntetnék? És ha mondjuk ezt publikálnám is, vagy az ötletet eladnám?
2021. márc. 17. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami következménnyel csak járna. Elvégre a pszichiáternek is kötelessége jelenteni, ha egy betege azt vallja be neki, hogy gyilkosságról fantáziál.
2021. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ez meddig nem büntetendő? Tegyük fel, amit megterveztem, és elkezdem megépíteni? Vagy mikor befejeztem az építését? Esetleg mikor már kész a terv, vagy elég csak nekikezdeni?
2021. márc. 17. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
hülye kérdéshez, kapsz most egy hülye választ. legyen szép estéd!
2021. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A publikálás már túlmegy a gondolkodás keretein. A papíron vagy egyéb módon való tervezés előkészületnek számíthat.
2021. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!