Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek börtönbe fog...

Szerintetek börtönbe fog menni Berki Krisztián?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
remélem
2021. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
berki krisztián,bentley krisztián,benti krisztián
2021. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megérdemli. Senkinek sincs joga mások életét veszélyzetetni a közutakon, akkor sem ha egy celeb.

Az ún. "büntetőfékezés" a közlekedés egyik alapelvét tiporja sárba.

Kölcsönös bizalom nélkül nem lehetne közlekedni. Mindenki feltételezi a másikról hogy betartja a szabályokat. Nem tér át a szembejövő sávba, megadja az elsőbbséget, nem satufékez indokolatlanul.

2021. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mások kevesebbért is mentek, ha nem megy ez egy elég súlyos precedens lesz.
2021. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Megérdemelne 3 év ténylegesen letöltendőt, tömegszerencsétlenség szándékos okozásának kísérlete miatt, de sajnos csak gondatlan veszélyeztetés lesz a vád és emiatt kap 1,5 évet, azt is felfüggesztve. Egy jobb világban én is felfüggesztettet adnék neki, nem sokat, csak 10 percet a törvényszék előtt. Sajna a jogsiját sem fogják örökre elvenni, max kap 2 év vezetéstől eltiltást. Bár ha a motoros csávó is ő volt, és egyesítik a két esetet, plusz kifog egy "rendes" bírót, akár még happy hand is lehet a vége.
2021. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy fog. Van elég pénze, hogy megússza.
2021. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem, tuti nem.
2021. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben volt szándékosság, illetve mivel tömegközlekedési jármű ellen követte el, ez jóval súlyosabb, plusz Berkinek elvileg más büntetőügyei is vannak, úgyhogy simán befigyelhet egy letöltendő. De végül is teljesen mindegy, hogy ülnie kell-e. A lényeg, hogy az már látszik, hogy valakik elengedték a kezét és ezáltal menni fog Berki a süllyesztőbe, szerencsére.
2021. márc. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha van egy kis igazság akkor kapni fog 3-7 év letöltendőt.

Ahogy elötem is írták én is úgy tudom hogy vannak Berkinek még más ügyei is.

Meg érdemli ha börtönbe megy egy kicsit se sajnálom érte.

2021. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!