Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Berki Krisztián szerintetek...

Berki Krisztián szerintetek meg tudja majd védeni magát a börtönben egy verekedés során?

Figyelt kérdés
Vagy Berki Krisztinaként jön ki?

#börtön #verekedés #Berki #satufék #bentli #mazsicsorolesz
2021. márc. 24. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, nem is nagyon érdekel a téma, de tudom miről van szó.

Azért 2 méter magas ám a pali, meg 100kg fölötti.

2021. márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami keménylegénnyel szemben nem. AZ első a sztereotípiákra épít, tényleg elég nagy fickó de az nem = a jó verekedéssel. Sok gyúrós nem nyújt rendesen és merev feszes lesz + nem technikás. Ez önmagában nem baj, csak nem olyan veszélyesek, mint amilyennek látszanak.
2021. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

#2

Persze, tudom én is :)

Csak arra értettem, hogy pl bárki, aki bent van, csak azért mert ő már "otthon" van, nem tud majd parancsolni neki. (Ha bekerül persze)

2021. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon kigyurt és izmos szerintem mindenkit agyonver majd aki kicsit is roszul néz rá de szerintem ha börtönbe kerül ott rá sem mernek majd nézni mert már a kinézetén is látszik hogy még esélyük se lenne akárhányan lénnek ellene.
2021. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ott ő lesz a fasz rossz oldalán.
2021. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy valaki gyúrós hústorony, még nem lesz jó verekedő. Ahhoz konkrét tapasztalat kell utcai bunyókban, ami neki gondolom nem nagyon van.
2021. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Magyar börtönben nincs verekedés. Beszológatások,lökdösések vannak kb mint a suliban, oviban.
2021. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
90%
Szerintem f4szra húzzák. :D
2021. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a két méter az jó 190nek is. Verekedésnél meg nem ettől lesz valaki esélyesebb. Nyilván majd őt is a "celebbörtönbe" rakják, nem egy 8-as zárkába.
2021. ápr. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!