Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehetséges lesz egyáltalán...

Lehetséges lesz egyáltalán bejutni a boltokba csúcsidőben ezzel a négyzetméter alapú dologgal szigorítva?

Figyelt kérdés

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy mondjuk a munka után bevásárolni indulók haza fognak érni innentől emberi időben.

[link]


2021. márc. 27. 07:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Valoszinuleg minden szabadidonket fel fogja emeszteni a sorbanallassal eltoltott ido sajnos. Elmebetegebbnel elmebetegebb dolgokkal kell ugy latszik a jovoben szembeneznunk az idiota politikusok otleteleseinek menten.
2021. márc. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Mar sok helyen most is igy van, semmi uj nincs ebben.
2021. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Szegénykém, minden napodat vásárlással töltöd?🤣
2021. márc. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Egy héten egyszer kellene menni vàsàrolni, nem minden nap.
2021. márc. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, nekem és sok más embertársamnak minden nap be kell mennie a boltba munka után vagy előtt mikor hogy sikerül. Nagybevásárlás pedig egyszer van egy héten hétvégén. Sokan élünk ilyen "abszurd" módon.
2021. márc. 27. 08:06
 6/14 Micimacko67 ***** válasza:
0%
Kérdező, picit feledékeny vagy...tavaly tavasszal is volt már ilyen korlátozás...
2021. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja és a lényeg, hogy ennek mennyi az értelme, tehát mindezt miért is? Miután itt sorbaálltam nem tudom mennyit az életemből azért, hogy ne legyek közelebb nem tudom mennyire egy másik emberhez miközben a pékárut megveszem azután rögtön fel fogok szállni egy olyan buszra ahol nulla centiméterre állnak majd körbe a többi utazók.
2021. márc. 27. 08:15
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy pl. a Tesco csinált ilyet vagy a Deichmannra is emlékszem még és nagyon egyszerűen nem mentem addig a Tescoba míg ez tartott, áttértem addig a közeli Aldiba. Most szaladgálhatok körbe körbe ahogy akarok mert nem lesz másik üzlet, mert most minden üzletet köteleznek erre. Ilyen tavaly nem volt.
2021. márc. 27. 08:18
 9/14 Micimacko67 ***** válasza:
24%

Kérdező, neked nem mindegy, hogy a boltban bent a pultoknál vagy kint a bolt előtt állsz sorba?

Bent kevesebben lesznek, tehát bent nen kell sorba állnod...időben kb ugyanannyira jösz ki...

2021. márc. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van kiszolgálós boltokban. De nem ahol maga vásárol az ember, ott ez nem érvényesül! Amúgy ezért nem is problémáznék ezen ott ahol kiszolgálós a rendszer pl. a postákon valóban nem végzünk hamarabb tökmindegy tényleg földrajzilag hol ácsorgunk míg sorra kerülünk.
2021. márc. 27. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!