Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért van még mindig nyitva a...

Miért van még mindig nyitva a váci utcai ZARA vasárnap? Pedig Március közepe óta a világörökségi területeken is zárva kell hogy legyenek az üzletek főleg egy ZARA ami 200 négyzetméternél jóval nagyobb.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 12:36
1 2
 1/14 qqqxxx ***** válasza:
88%
mert a zara sosincs zarva, tovabba mert dj masturbator ujbol fellep ruandaban, es erre szuksege van biomuzlire, meg aromaterapias furdosora.
2015. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én ezt abszolút megértem, meg a biomüzlivel sincsen bajom, de pont az lenne a lényege a vasárnapi pihenőnapnak hogy a ZARA dolgozói is együtt lehessenek a szeretteikkel.
2015. ápr. 23. 12:53
 3/14 anonim ***** válasza:
a főnök és/vagy a családja dolgozik ott gondolom, hivatalosan.
2015. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Természetesen nyitva lehet ha a ZARA vezérigazgatója fog bent ülni a kasszába egész nap, de ez is csak abban az esetben ha 200 nm-nél kisebb. De úgy 100 nm-es szintenként a váci utcai Zara és 4 emeletes ha jól láttam.
2015. ápr. 23. 13:02
 5/14 anonim ***** válasza:
ne légy hülye! nem a vezérigazgatónak kell benn dolgoznia, a ZARA bolt ki van adva alvállalkozónak, ők bérlik, a ZARA adja a készletet, stb. tehát az alkalmazott, azaz alvállalkozó simán kinyithat.
2015. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész zárva tartás egy nagy hülyeség. Szombaton a 2 éves fiúnkkal nem tudtunk vásárolni az Auchanban olyan tömeg volt. Azóta hétfőn is őrültek háza van még a Lidliben is.
2015. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel kiadhatnák az Auchan-t is alvállalkozónak hogy irányítgassa Vasárnaponként. És mi van a 200 nm-nél nagyobb ületekkel mint pl. a ZARA?
2015. ápr. 23. 13:26
 8/14 anonim válasza:
nemtom de nem is nagyon érdekel mondjuk múlthéten vasárnap pont ott vásároltam :d
2015. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"de pont az lenne a lényege a vasárnapi pihenőnapnak hogy a ZARA dolgozói is együtt lehessenek a szeretteikkel."


Helyesen a vasárnapi pihenőnap lényege, hogy meggyőződjünk róla, hogy mennyire kártékony dolog is, ha egy virtuális párt (KDNP) tartja uralma alatt a valódi hatalom birtokosait.

2015. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezzel is egyetértek, viszont miért egy zsúfolt Auchanba visszük el a 2 éves fiúnkat ahelyett hogy a játszótérre mennénk el vele? :)
2015. ápr. 23. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!