Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most akkor holnaptól kilométer...

Most akkor holnaptól kilométeres sorok fognak állni a üzletek, szupermarketek előtt?

Figyelt kérdés

Azt mondjak, szabályozva van hányan lehetnek a boltba…

Mostmár nem mehet a párommal sem majd a boltba?



2021. ápr. 5. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
A szupermarketek előtt most sem kell sorba állni...
2021. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Most nem mert nincsenek nyitva!

De holnap?

2021. ápr. 5. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Tegnapelőtt sem kellett....
2021. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Még nem lépett életbe a szabályozás, 2,5 millió beoltott után fog csak. Négyzetméterenként csak egy ember tartózkodhat majd a boltban, magyarán minél nagyobb az üzlet, annál többen tartózkodhatnak bent egyszerre. Pároddal ugyanúgy mehetsz vásárolni.
2021. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
ha nem a nyitvatartási időben mentek a bóótba akkor bizony órákig várhattok hogy kinyiljon az ajtó:D
2021. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
4-es, nem négyzetméterenként, hanem 10 négyzetméterenként egy ember. Én így emlékszem (most nem néztem utána). Ha nm-enként egy ember bent lehetne, akkor elég nagy tömeg összejöhetne...
2021. ápr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a pontosítást lencsefőzelék, valóban én emlékeztem rosszul!
2021. ápr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk az enyhítés valójában szigorítás. De azért újdonsült celeborvosaink még emiatt is telesírtak minden lehetséges médiafelületet. neM SzaBAd mÉG nYiTNi!
2021. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meg majd este 8 és 10 között, mennyien fognak tobzódni az utcán...!
2021. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogy fognak. Tavaly is volt ilyen, hogy max. x számú ember lehet bent egyszerre. Nálunk a Tesco bejáratnál ült egy csaj az asztal mellett és unott arccal a mobilon egy appon számolgatta, hogy hányan mennek be meg hányan ki. De senkinek nem szólt, hogy túl sokan vannak már bent. Odabent pedig pont akkora tömeg volt, mint mindig. Amikor kifele jöttem, már ott sem volt a csaj, csak a mobilt hagyta ott az asztalon. :D
2021. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!