Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet jó vége annak ha az...

Lehet jó vége annak ha az elmaradt szerződéses béremelésem ügyét bíróságra viszem? Vagy ezen csak bukhatok?

Figyelt kérdés

Olyan bértáblás munkahelyen vagyok ahol a bért a tábla egyes kategóriái határozzák meg, és 3 évente automatikusan kategóriát kéne lépjek, és ez emeléssel is jár.

2016ban kellett volna lépjek, de nem léptettek, 19-ben is, és akkor se léptettek.

Mindez pedig feketén fehéren szerződésben van.

Kérdés: ha én ezt bírósára vinném, mindenképp buknék? Mert a konkrét ügyben nekem adnának igazat, ez idáig oké, na de a munkáltató meg megtalálná az okot az eltávolításomra.

Vagyis, az nevet aki utoljára nevet alapon mindenképp én buknék? Az igazammal együtt repülnék?


2021. ápr. 10. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Alapítványi iskola.
2021. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Alapítványi iskola."

AZ. ÉS??? ez mennyiben válasz a kérdésre?

2021. ápr. 10. 12:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem válasz, de te sem kérdést írtál ki, csak fröcsögni akarsz egy sort. Aki esetleg nem tudná, miről van szó, az ebből a válaszból rájöhet, hogy felesleges a billentyűzetet koptatni, mert csak annyi történt, hogy lejárt a legutóbbi kitiltásod és ismét write-only üzemmódban fosod magadból a hülyeséget. Pedig vannak erre az állapotra nagyon jó gyógyszerek.
2021. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na tessék itt a labda üsd le: MIT TEGYEK? de olyat mondj amit ha megteszek akkor

a) a pénzem megkapom ami szerződés szerint is jár

b) és az állásom is megmarad


Na várom a választ.

Bíróságra lehet rohanni de akkor másnap már nincs állásom . egyéb ötlet.

2021. ápr. 10. 12:54
 5/11 A kérdező kommentje:
Na mi van, semmi ötlet? Nahát.
2021. ápr. 10. 13:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondom én, hogy nem kérdezel, csak fröcsögni akarsz. De ehhez mi szükséged van erre az oldalra? Magaddal vitatkozni egyedül, billentyűzet nélkül is lehet.
2021. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Felmértem a helyzetet a #3. válaszoló alapján így nem koptatom a billentyűzetet.
2021. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Micimacko67 ***** válasza:

Kérdező, verd meg a főnöködet...

Ötletnek ez sem rossz...

2021. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Kérdező, verd meg a főöködet...


Ötletnek ez sem rossz..."


Az a) b) feltétel melyikét elégíti ki ez a javaslat? Egyiket se.Hát akkor?

2021. ápr. 10. 14:47
 10/11 Micimacko67 ***** válasza:
Tudod kérdező, a sokadik h@lye, tenyészted kérdésedre csak ilyen választ érdemelsz!
2021. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!