Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elektronikusan meg tudom...

Elektronikusan meg tudom tenni most a feljelentést?

Figyelt kérdés

Vendégségből mentem hazafelé a Bécsi úton, 50-es táblánál. Néha kicsit féltem de a sebességet betartva 45-48 környékén közlekedtem, napos időben jó látási viszonyok között. Teljesen üres volt az út, amikor egyik pillantról a másikra megláttam a tükörben hogy megjelent mögöttem egy sötét bmw. Közel volt. Ez ment kb. fél percig aztán észrevettem hogy felkapcsolta a reflektort. A jókedvem és a nyugalmam ez csapásra szertefoszlott!🙁 Megnyomtam a féket, közepesen hogy vegye észre magát és ne világítson az arcomba. Belassultunk mindketten. A torkomban dobogott a szívem, vége volt a nyugalmamnak! Utána kb egy percig haladtunk 45 környékén szabályosan ahogy azt kell, de a következő percben azt láttam mellettem halad a bmw szóval elkezdett engem előzni ZÁRÓ VONALON, előzni tilos tábla mellett! Nagyon hangos volt én nagyon féltem szóval elkezdtem teli erőből nyomni a dudát de ő csak távolodott! Nagyon gyorsan eltűnt, szóval nem tartotta a sebességet mehetett száz feletti tempóval!

Viszont elöl és hátul is van kamera az autómban! Szeretnék azonnal feljelentést tenni felvétel alapján viszont az eset után nem szívesen közlekednék.

Meg tudom tenni most emailben a feljelentést?


Köszönöm.



2021. ápr. 12. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Atyauristen! Miert nem jarsz tomegkozlekedessel? Tudom, neked is jogod van ... :)))
2021. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Baleset eseten figyelembe veszik a fedelzeti kamerat ... de feljelenteshez edes keves, mivel nem hitelesitett keszulek, a BMW-s siman kimagyarazza, hogy nem is ugy volt ... meg a vegen rad verik, hogy buntetofekeztel es te leszel a hibas :)
2021. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tedd ide a videót.
2021. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!