Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a gyerekeimet születésüktől...

Ha a gyerekeimet születésüktől fogva a külvilágtól zárva nevelem (akár otthon szül az anyja h ne tudjon róla senki) és elérem hogy önszántából egész nap csak nekem dolgozzon az bűncselekmény?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 21:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Neeeeeeeeem.
2021. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Á dehogy. Még meg is fognak jutalmazni érte.
2021. ápr. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Több is.

1. Gyerekmunka már önmagában.

2. A külvilágtól nem tarthatod titokban mivel kötelező anyakönyveztetni stb.

Ebből az utóbbiból volt is már ügy Magyarországon, olvasd el a Dusnoki szülők sztoriját. Röviden: háttérhatalom hivő agyhalottak és nem akarták a gyereküket bejelenteni. A vége az lett hogy kijött a rendőrség, elvitte a gyereket anyakönyveztetni és minden egyéb ilyenkor megcsinálandó papírját elintézni.

2021. ápr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"elérem hogy önszántából egész nap csak nekem dolgozzon"

Önszántából.

2021. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
igen ha nincs tisztában azzal hogy milyen jogai stb. vannak akkor önszántából is dolgozhat nekem napi 10 órákat...:D de tulajdonképpen milyen vádpontokban ítélhetnek el?
2021. ápr. 16. 09:33
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Gyerekmunka

2. Gyerekveszélyeztetés

3. Családon belüli erőszak

4. Közokirat hamisítás (nem bejelentett gyereked van, ergo a sajátodat hamisan használod)

5. Közokirat mulasztása (a gyerekednek nem készíttettél)


Csak így kapásból.

2021. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod dolgoztatnak szegényt?

#6: jól tudod

2021. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
miért? mert olcsó XD
2021. ápr. 18. 12:01
 9/18 A kérdező kommentje:

már egészen kicsi koruktól be lehetne tanítani pl vetésre kapálásra betakarításta... tulajdonképpen a kisujjamat nem kéne megmozgatni csak kaját meg vizet kéne neki vinni


ha még berakok a fejükbe valami istenkultuszt is az még jobb mert ugye én lennék az isten is ellenem aztán semmit nem csinálhatnak..:D


persze nem rendes emberekkel csinálnám ezt pl valami roma csajjal csinálnám ezeket a gyerkőcöket

2021. ápr. 18. 12:03
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Te elmebeteg vagy. Ajánlom pszichiáter szakorvos felkeresését
2021. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!