Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kell foglalkozzak azzal a...

Kell foglalkozzak azzal a tértivevényes levélként feladott és átvett felmondásom végül hova kihez került? Feladtam átvették, a többi nem az én dolgom, nem?

Figyelt kérdés

A főnök szerint ő nem kapott semmit. Tértivevényes levélként lett feladva, átvették, megvan az e-tértivevény. Dátum címhely minden.

Innentől fogva részemről a fáklyás menet, nem? én feladtm, ők átvették, hogy épületen belül ki hova vitte-tette-az dolguk.

A felmondás él és érvénybe is lépett, a 30 napos felm idő már ketyeg.

Nem így van?


2021. ápr. 20. 11:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értelek, minek írtad ki ezt a kérdést?

van ügyvéded, nem hallgatsz senkinek a válaszára, akkor minek? Igazolást keresel?

Csináld amit akarsz - amúgy sem hallgatsz másra. Te bajod, neked kell vállalnod a következményeit.

Komolyan azt hiszed hogy érdekel ha sértegetsz csak mert értelmesen válaszoltam neked? Hogy nekem lesz bajom abból ha te nem vagy hajlandó ésszel cselekedni? Én itt leszek és majd röhögök amikor kiírod a következő kérdést, hogy jogos-e hogy beperelt téged a céged vagy nem fizeti ki a végkielégítésedet, mert azt állítják hogy nem kapták meg a felmondásodat.

Pattogj nyugodtan, ha agyvérzést kapsz akkor is neked lesz vele gondod, nem nekem.

2021. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"abból ha te nem vagy hajlandó ésszel cselekedni? "


Na és akkor MIT KÉNE TENNEM áruld már el, mert én ELKÉPZELNI NEM TUDOM! mit kéne tenne ha egy tértis levél nem elég?MIT? Mondd már el mert a leghalványabb elképzelésem sincs róla!

(az emaillel ne gyere-megvolt,semmit se igazol, ld spam esete)

(a főnök személyesen NEM HAJLANDÓ ÁTVENNI)


Tehát

-mail kilőve

- személyes kilőve


akkor MI MARAD(Ha nem a posta)?

Áruld már el!


"agy nem fizeti ki a végkielégítésede"


MADÁR!!!!! MADÁR!!!


Miért fizetne a cég végkieg-et HA ÉN MONDOK FEL?

MADÁR!!

2021. ápr. 20. 14:52
 13/20 A kérdező kommentje:

"mert azt állítják hogy nem kapták meg a felmondásodat."


azt mondanak amit akarnak jövő hét péntek 17-00kor én felállok veszem a kabátom és soha vissza nem megyek. ennyi!

(ja de majd a kilépő papírokért...még 1x)

2021. ápr. 20. 14:53
 14/20 anonim ***** válasza:

Talán valaki segít neked a közeledben, de így látatlanba én szólok, hogy az, ha valaki ennyire felhúzza magát egy olyan dolgon amit ő maga csinált, az azt jelenti hogy ő is tudja nagyon jól, hogy nem jól csinálta.

Javaslom fogj egy pár hirdetési újságot és kezd el szép vékony csíkokra tépni lassú, egyenletes mozdulatokkal. Tényleg segít a stresszt levezetni, elkerülheted vele az agyvérzést, talán nem fogsz összeveszni a környezetedben élőkkel is végleg amiért velük is ostobán viselkedsz a magad hülyeségén bepörögve - és messze olcsóbb mint pszichiáterhez menni vagy egy rakás dolgot összetörni.

2021. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

", az azt jelenti hogy ő is tudja nagyon jól, hogy nem jól csinálta."


Üres átlátszó kitáncolás a válasz elől.

Továbbra is várom a választ hogyan közölhető egy felmondás ha személyesen nem, és mailben sem (már leírtam miért nem)


Üres szar átlátszó kitáncolás...

2021. ápr. 20. 15:03
 16/20 anonim ***** válasza:

Fura ez a GYK. Ha a kérdező nem ilyen stílusban kérdezte volna meg akkor a válaszok 100%-a az lett volna igen, érvényes a felmondás, a törvény ennyit követel meg.


Mivel úgy kérdezte meg ahogy, ezért meg a kérdések 100%-a arról szól hogy mégse mert majd letagadják stb.


Minek olvasom egyáltalán ezt az oldalt?

2021. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

" kérdések 100%-a arról szól hogy mégse mert majd letagadják stb."


És én erre újra elmondom azt tagadnak amit csak akarnak és jövő héten felállok kalap kabát és le is cumizhatnak.

2021. ápr. 20. 16:19
 18/20 anonim ***** válasza:
Ostobaságot mond az ügyvéd. Manapság az elektronikus levél ugyanolyan hivatalos levélnek számít mint a sima. Azt elküldöd nekik felmondásként és kész is vagy
2021. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

"Manapság az elektronikus levél ugyanolyan hivatalos levélnek számít mint a sima. "


Abszolút nem mond hülyeséget mert így van hivatalosnak számít HA megkapja.

és ha azt mondja nem hogy bizonyítok? Spamszűrő stb...


de a postai levél fix, ott a tértivevény és mindenkinek nyasgem.

2021. ápr. 20. 16:40
 20/20 anonim ***** válasza:
Lényeg a lényeg a felmondásod él, de máskor ne ennyire kötekedően kérdezd meg (azt amit már amúgy is tudsz).
2021. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!