Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kulfoldon talaltam egy webolda...

Kulfoldon talaltam egy weboldalt egy magyar csaj arul dolgokat horibilis osszegert, kivancsisagbol leforditottam es rakerestem magyar oldalon, tobb mint valoszinuleg lekoppintotta egy az egybe, ez torvenyes? Lent tobb

Figyelt kérdés
Szoval a magyar oldalon detto ugyanaz van ugyanazok pontban a kepek mint a magyar csaj amit most kezdett el kicsiben csinalni kulfoldon valos weboldallal ahol 10szeresert arulja vagy mégtobb. Van a magyar oldalon egyebkent csinald magad csomag sőt video is hogyan csinalja meg otthon az illeto. Tehat o megveszi ezt es kulfoldon ugyanazt arulja a kepek is pontban detto ugyanazok mint a magyar oldalon. Ezt lehet buntetni? Erdemes felvegyem a kapcsolatot a magyar weboldallal, hogy tudjanak errol?
2021. ápr. 29. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Mi bajod van? :)
2021. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Apám egy krva szót nem értek ebből az idehányt katyvaszból. Diszlexiás, diszgráfiás vagy és funkcionális analfabéta? Már bocs, de komolyan kérdezem.
2021. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Hogyne lenne törvényes. A törvény védi a rhibancokat és a bűnözőket, csak a tisztességes embereket bünteti. Ezt nem tanultad még meg?
2021. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kepzeld egyik se vagyok :)) szerintem rossz a kepzelo erod es ha nem irom le pontosan hogy mirol is van szo akkor mar sajnos nem tudod osszerakni
2021. ápr. 29. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
ha van eu-s adószáma, akkor legális
2021. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Ha valakinek megéri ennyiért megvenni, akkor hadd árulja. Te is megteheted, hogy veszel egy autót, és eladod tízszer annyiért, ha találsz rá vevőt, nem?
2021. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Probléma akkor lehet, ha a magyar oldal kinézetét lelopja, ugyanazt a márkanevet használja, tehát nem csak kereskedőként van jelen, hanem saját termékként tünteti fel.
2021. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Linkeld be ide a magyar és a külföldi oldalt is, hadd nézzük meg mi is.
2021. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!