Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csendháborítás miatt nem kell...

Csendháborítás miatt nem kell az este 10-et megvárni, igaz? Ha a felső szomszédban egy 6-7 fős társaság hangosan vihorászik és a parkettájuk minőségtelensége miatt is hallani, ahogy járkálgatnak, akkor jogosan feljelenthetem őket?

Figyelt kérdés
Egy rakás undorító hormontúltengéses retardált van felettünk sajnos, akik egyre idiótábban és hangosabban vihognak. Néhány hónapja egy házibuli miatt már rájuk hívtam a rendőröket, most már az lenne a legjobb, ha kilakoltatnák a "házigazdákat", a résztvevők pedig milliós büntetést, vagy börtönt kapnának a csend és nyugalom megzavarása miatt. Sajnos valahogy a fogyatékos fiatal felnőtt szomszédokkal mindig megjárjuk. :/
2021. máj. 7. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
De, meg kell várni. Szedj Valerianát az majd segít.
2021. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
92%
Cseszheted a Valerianát, csak azon is felidegesíted magad, hogy nem hat!! :D
2021. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kapnak még 1 órát, aztán a jóindulatomon múlik, meddig engedek még. Mindenesetre sűrűn lesz náluk vendég a rendőr, az biztos. Tahó tinitársaság.
2021. máj. 7. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Hangos vihogás meg járkálás miatt akarsz rendőröket hívni? Talán inkább költözz el, nem neked való a társasházi élet.
2021. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 árokpart ***** válasza:
70%
1-es Nem nem nem kell megvárni. 2012-ben változott a szabálysértési törvény erre vonatkozó része.
2021. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha ilyenekkel hívod fel a rendőröket hogy este 8-kor nyikorog a fenti szomszéd parkettája, egyedül téged fognak elküldeni de oda ahová nem köszönöd meg.
2021. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

látom értelmiségiek írnak ide...

Megértelek, engem is zavarna,szerencsére körülöttem csak idősek laknak, az is fülhallgatóval hallgatja a tv-t, mert nem hallaná. Szerintem menj fel, és közöld velük tényt.

2021. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett az ügyből?
2021. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!