Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha üzleti útról jövök kell...

Neurotech kérdése:

Ha üzleti útról jövök kell védettségi igazolványt mutassak a határon, vagy elég az igazolás, hogy üzleti útról jövök?

Figyelt kérdés
Ugye eddig úgy volt, hogy nem kellett karanténba vonulni ha üzleti úton volt az ember, elég volt a munkáltató által kitöltött formanyomtatványt kitölteni de most, hogy bárki beolthatja magát nem fog kelleni a védettségi igazolvány helyette?
2021. máj. 10. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Elég az igazolás.
2021. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Vállalkozó vagyok.

Így mászkálok egész Európában, hogy üzleti úton vagyok.

Van ilyen céges papírom, de vállalkozó ismerőseim is ezt csinálják.

Eu-n kívül is így voltak, Közel-kelet, vagy Afrika egyéb országai.

Tulajdonképpen örültek hogy ment az országba valaki, főleg Afrikában.

2021. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a váalaszt, igazából visszafelé Magyarországra való belépésnél csekkolt le eddig határőr engem (kocsival mentem), és azon morfondírozok, hogy ha most már mindenkinek elérhető a vakcina, akkor miért ne kössék védettségi igazolványhoz az üzleti utat? Gyanítom, hogy előbb utóbb ez lesz.
2021. máj. 10. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!