Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magzatelhajtást követtem el...

Magzatelhajtást követtem el azzal, hogyha tudtam hogy terhes vagyok, de orvoshoz nem mentem el. Rendőrség vádolhat meg valamivel?

Figyelt kérdés
A baba 8 talàn 9hetes lehetett amikor elvetéltem vele. Orvoshoz ezután sem mentem el. Ezzel követtem el valamit? A rendőrség vádolhat valamivel?
2021. máj. 10. 23:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. máj. 12. 17:50
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát ez hosszú és bonyolult ügy...Igazából én is hibás vagyok. Az én hülyeségem miatt indult a nyomozás.
2021. máj. 12. 17:53
 13/14 A kérdező kommentje:
Az exem bejárkált a családsegítőbe hogy neki gyereke van tőlem. A családsegítő nem talált nálam gyereket. Ezért hivatalból feljelentettek.Tök bonyolult az egész. Mindegy. A lényeg hogy nem szeretném hogy bármilyen gyerekkel, magzattal ,vagy kiskorú veszélyeztetésével megvádoljanak, mert a többi gyerekemet nem szeretném, hogy elvegyék. És most rám van szállva még a jóisten is.
2021. máj. 12. 17:59
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem hinném h gondod lehet belőle.

Sokan elösször a 8-9.héten mennek orvoshoz. Ha spontan elvetéltél se kötelező orvoshoz menned,szültélb3 gyereket már ha úgy érezted volna gond van nyilván elmentél volna.


Testvérem vetélt el olyan kb 7-8 hetes terhesen. De nem is tudta terhes késett a menzesze,de volt már h kimaradt neki nem gondolt terhességre. Mikor megjött nagyon görcsölt és darabos volt neki. Mivel sose volt ilyen neki megijedt azt hitte vmi baja van. Elment dokihoz ő kért egy labort neki ott még volt hcg a szervezetébe. Aztán uh stb... lényeg az ha nem parázik be ki se derül hogy terhes volt.


Nyilván vannak tanuk is-szomszédok,iskolába a tanarok-munkatarsak stb..-akik el mondhatják h sose volt nagy hasad.


Majd írd meg mi lett az ügy vége! Ilyen bolond exet... részvétem

2021. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!