Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha olyan veszélyes az indiai...

Ha olyan veszélyes az indiai mutáns, akkor miért nem rendeltek el minden országban azonnali utazási tilalmat és teljes izolációt Indiával szemben?

Figyelt kérdés
Másfél éve szenved a világ ettől a pokoltól, amit ez a vírus keltett. Most per pillanat fellélegezhettünk. Viszont a hírekben megint ott riogatják az embereket, mondhatni szokás szerint. Szerintem mindenki szenvedett már eleget emiatt. Nem az lenne most minden egyes kormány kutya kötelessége, hogy távol tartsa állampolgáraitól a veszedelmet?

2021. máj. 15. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ez már a kezdetek óta egy showműsor. Előre megrendezett. Már decemberben tudtuk, hogy nyárra jön a lazítás. Mit ad Isten pont így lett. Érdekes egy vírus ez, menetrend szerint fertőz. Híreket már nem is szabad nézni, mert csak a pánikkeltés megy, hidd el, nyugodtabb lesz az életed, ha kihagyod nagyrészt az életedből.
2021. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó ideje igyekszem a TV-ben nélkülözni a híradásokat, inkább a neten tájékozódom. Tegnap tettem kivételt: hónapok óta nem hallgattam meg Cecíliát, de most jólesett pozitív dolgokat hallani tőle.
2021. máj. 15. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Egyrészt szerintem ha nem lenne internet meg TV, fel se tűnt volna senkinek, hogy világjárvány van :D


Másrészről meg le kell tesztelni a vakcinák hatásosságát, hogy mennyire ellenállóak a mutációkkal szemben, szóval jöjjön csak.


+ Valóban, az EB-ig itt nem lesznek lezárások fixen.

2021. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mintha a lezárás megoldott volna valamit is. Az jutott eszembe, hogy ha nem lenne vakcina, akkor még most is javában bent ülhetne mindenki a négy fal között. Ha már lezárással akarnak megoldani valamit, akkor szervezzék meg és legyen totális, kivétel nélkül! Viszont egy hónap legyen, annyit ki lehet bírni! Ha nem múlik el tőle, akkor úgyis mindegy. Ennek a legutóbbi féléves lezárásnak semmi értelme nem volt, semennyire nem fogta meg a vírus terjedését; akkor kezdett el javulni a helyzet, amikor az átoltottság egyre nagyon méretet ért el.
2021. máj. 15. 23:15
 5/8 A kérdező kommentje:
"nagyobb"
2021. máj. 15. 23:16
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
#3 ez pontosan így van, én ezért írtam, hogy nem szabad folyton neten vagy bárhol híreket nézegetni, mert a való élet teljesen más, mint amit ott láttatnak. Esküszöm ha nem mondják, hogy járvány van, én észre sem venném magam körül már a kezdete óta. Najó, egy-két idős, 80 feletti ismerősömet sajnos elvitte, de őszintén szólva, ők már amúgy is gyengélkedtek.
2021. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Angliaba az indiaiak hazateroben direkt Torokorszagbol jottek, hogy megusszak a karantent. Egesz magyaros stilus, ez az okosba megoldani. Leicesterben biztos, hogy bekemenyitenek, ha a szamok azt mutatjak. Itt nem szorakoznak.

Nagy kar, hogy mai napig nem talaltak ki valami utiokmanyt az eredeti indulasi hely igazolasara.

Ami a briteket illeti, megfogjak, amit talalnak. De Magyarorszagon logikatlanul szigoru es egyszerre laza minden, ott az Isten orizzen.

2021. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

#7 “Egesz magyaros stilus, ez az okosba megoldani.”


A magyarok miért hiszik mindenben olyan egyedinek magukat? A világon mindenki szereti okosba megoldani, amit csak tud, talán kivéve az ilyen nagyon szabálykövető, jóléti németeket, japánokat, de amúgy bármelyik nemzetre igaz.

2021. máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!