Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfertőztek az indiai közössé...

Megfertőztek az indiai közösségben. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki rendszeresen betegen hordja oda a gyerekeit, és én már egyszer elkaptam tőlük, nem akarok megint beteg lenni.

#betegség #félelem #szorongás #indiai közösség
2016. jan. 29. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te felkeresel egy orvost és kikúrálod magad, és többet nem teszed be a lábad ebbe a közösségbe.
2016. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy. Én is így gondoltam, hogy soha többé nem megyek oda, pedig nagyon szerettem szatszangokra járni,és bajangokat énekelni, mert állítólag jó hangom van.
2016. jan. 29. 17:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsit foglalkozz az immunrendszered erositesevel es akkor nem leszel beteg.
2016. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szedek broncho vaxomot.
2016. jan. 29. 17:21
 5/12 anonim ***** válasza:
A kerdesedbol kiindulva nem biztos hogy hatasos.
2016. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az indiai felnőttektől is elkaphatsz mindenféle ismeretlen vírust, baktériumot, jobb, nem érintkezni a világ másik tájáról érkezettekkel, ha nem muszáj.
2016. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg Krisnát, hogy Parashurama alakjában űzze ki testedből a gonoszt. Parashurama tud segíteni, mert neki van kis fejszéje meg fatalpú saruja, ami nagyon hasznos!
2016. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
:D ez jó volt!
2016. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elmész dokihoz. Tavasszal majd újból lejárhatsz, akkor már nem lesz influenza járvány.
2016. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az Úr Ganésa megkeresett tegnap elmondta, hogy megmondja Visnunak az egészet. Viccet félretéve: itt egy indiai ember sincs a magyarok fertőztek meg influenzával, mert van egy pasi aki rendszeresen betegen viszi le oda a gyerekeit, persze nem mernek neki szólni, minden ebből ered.
2016. jan. 30. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!