Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan adhatnék felhatalmazást...

Hogyan adhatnék felhatalmazást arra, hogy egy családtagom az én nevemben vásároljon autót az én nevemre az ottlétem nélkül?

Figyelt kérdés

Az internetet kutatva olyat meghatalmazást találtam, amivel a már meglévő autóm ügyeiben eljárhat, eladhatja, de olyat nem, hogy egy leendő autót, ami még nem az enyém, megvehessen az én nevemre, adás-vételi szerződést írhasson alá.


Hogyan oldható ez meg? Nem tudok ott lenni, külföldön tartózkodom.


És az vajon járható út-e, hogy én írom alá úgy, hogy elektronikusan elküldik, aláírom, beszkennelem, és visszaküldöm aláírva?



2021. máj. 28. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy ki veszi es kinek a nevere ... en is vettem mar a felesegemnek ajandekban egy autot es nem volt problema, hogy en fizettem ki, de a nejem nevere lettek kiallitva a papirok.
2021. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!