Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Védettségi igazolvány - ha...

Védettségi igazolvány - ha valakinek nincs kártyája de van applikációja azzal lehet menni külföldre?

Figyelt kérdés
Csomó cikket végigolvastam az interneten, és most bejelentették, hogy lesz ez az eu-s zöld kártya, és hogy rá lesz írva az appban, hogy mivel lett valaki beoltva. De most akkor tulajdonképpen nincs is szükség a plasztikkártyára? Meg az eus zöldkártya az ugyanaz mint az eeszt-s alkalmazás csak bővítve lesz? Valaki érti ezt, most komolyan, mert én már összezavarodtam.

2021. jún. 4. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A "külföld" kb 200 ország, és mindegyik egyénileg dönti el, mit fogad el, és ez is állandóan változik. A britek pl most minden EU-s országból csak karanténnal fogadnak bárkit is.
2021. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy minden ország maga határozza meg, de ugye ez az eus kártya el lesz fogadva minden tagállam által, és azt nem értem, hogy akkor ez egy külön app lesz vagy az eeszt-s csak továbbfejlesztve? Mert ha igen, akkor gyakorlatilag a plasztikkártyára nincs is szükség.
2021. jún. 4. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
A plasztikkártya itt és most nagyon praktikus, és sok helyen kell. Hogy mi lesz pl jövőre, azt meg senki nem tudja előre.
2021. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!