Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csináljak, ha a személyi...

Mit csináljak, ha a személyi igazolványom lejárt?

Figyelt kérdés
Mert most lettem 18 és Anyám mondta, hogy oldjam meg. Hova kell menni és kell vinni pénzt?
2021. jún. 5. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Újjíttasd meg. Ne legyél már ennyire nyámnyila. Én 18 éves koromban már sorozásra mentem. Te meg tiszta dedós vagy. Vedd már le a pelenkát!
2021. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
google a barátod.
2021. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Fu de nyomi vagy!
2021. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#1-3 Oké. És az hol van?
2021. jún. 5. 09:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak igaza van, felnőtt ember vagy mostantól és meg kell tanulnod a saját lábadra állni, nem intézheti az ügyeidet is helyetted. Nekem apám volt ilyen, mindig elvárta anyámtól, hogy minden szarját, hiteltől kezdve mindent ő intézzen el és járkáljon postára.


Az okmányirodába kell menni, előtte foglalj időpontot neten, [link] itt kiválasztod, hogy ügyfélkapu nélkül bejelentkezel, aztán kiválasztod a helyi kormányablakot, aztán az ügykört (Állandó személyazonosító igazolvány cseréje, pótlása iránti kérelem), és utána foglalsz időpontot. Megadod az adataidat, aztán majd kapsz emailt vagy SMS értesítőt. Sok sikert!

2021. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen #4.
2021. jún. 5. 09:47
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy az irataidat vidd magaddal, kérni fogják a lakcímkártyádat, meg értelemszerűen a régi személyidet is. Pénzt nem kell vinni.
2021. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
ha nem ide írod be ugyanezt, hanem a Google-ba, abban a pillanatban választ kapsz. a net arra való, hogy használd. 18 évesen ezt már megtanulhatod 🙂
2021. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kovpet ***** válasza:
Egy tipp: ha már úgyis ott vagy, csináltass ügyfélkaput magadnak, ha még nincs.
2021. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 krwkco ***** válasza:

Úgynevezett "kormányablak"-ban kell új személyit kérni.

Itt lehet időpontot foglalni:

[link]

2021. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!