Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyire ellenőrzik a védettsé...

Mennyire ellenőrzik a védettségi kártyát?

Figyelt kérdés
Ha el akarok menni mondjuk a moziba, és elkérem egy ismerősömét, azt leolvassák? Vagy csak fel kell mutatni azt jóvan? (A kérdés tartalmát nem kívánom megvalósítani, csak kíváncsi vagyok :D)

2021. jún. 11. 20:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
8, akkor nem kene diszkriminalni egyes embereket
2021. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
ja meg eleve sok ertelme van, ugyanaz mellett ulok a buszon mint aki mellé nem engednek be a moziba 🤣
2021. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Hogyne kellene? Aki be van oltva, kevésbé veszélyes, mint aki nincs. Jogos a diszkrimináció. A válaszomat meg miért is kellett lepontozni? Nyolcas vagyok.
2021. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%
Közben pedig az USA-ban betiltják az oltási igazolványt: [link]
2021. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%
hát én havernak az oltásigazolványával lógtam be a Budapesti terrorházába meg szolnokon szabadulószobába :D a végén mondtam nekik hogy azért személyit megéri kérni mert nem vagyok beoltva
2021. jún. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
Hát gratulálok, kedves utolsó… egyszerűen szörnyű, milyen undorító emberek vannak…
2021. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%
Bence, jol tetted :D sztem azok az emberek undoritoak akik kitaláltak ezt az oltas fas&zom igazolványt
2021. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%
Megindokolnád, miért gondolod így?
2021. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%
A maszk tudjuk hogy nem er semmit, különben akkor nem terjed volna igy el a vírus, mivel voltak idők amikor kb a sajat lakasodbsn is hordani kellett. Ha buszon es boltba full vegyül oltott oltatlan akkor nem vegyülhetne mar az állatkertben (ami amugy SZABADTÉR) es a moziban is? De mindegy, ebbol latszik hogy nehany ember full megvesztegetheto, eddig fuj fuj oltás, aztan amint lazítást kaptak az oltottak rogton futott mindenki mégis oltasert XD
2021. jún. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!