Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Védettségi igazolvány köteles...

Védettségi igazolvány köteles helyen felszólíthatják távozásra azt a személyt, akinél száraz köhögés lép fel?

Figyelt kérdés
Egy ismerős elméleti kérdése. Mindkét oltást felvette. A második oltástól is eltelt 3 hét. Valami allergia miatt túl zárt helyen inkább reggel és este szokott nála fellépni száraz köhögés, inkább köhécselés. Ha elmenne olyan helyre ahol kell védettségi igazolvány, (nem szokott ilyen helyre menni) lenne jogalap arra hogy kiküldjék?. Ez a köhögés sok éve fennáll, időszakos, ízeket szagokat érzi, a Covid hullámok alatt pont nagyon ritka volt a köhögés.

2021. jún. 13. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen b.romságot se olvastam még.

Senki nem fog kiküldeni egy köhögő embert.

2021. jún. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Száraz köhögés a por allergiától is lehet és a száraz levegőtől is. Vagy szimpla megfázástól. A száraz köhögés önmagában ha csak ez a tünet még nem feltételezi a covidot.


Most ha valaki elkezd valamilyen allergia miatt köhögni pl. porallergia miatt vagy a légkondi miatt vagy az előző napi jégkrém miatt és az éjszaka nyitva hagyott ablak miatt és van védettségi igazolványa akkor szerinted elküldik?


Rám a boltba se néztek furcsán mikor rámjött a köhögés mert kapart a torkom mert pár nappal előtte hajnalba úgy mentem boltba hogy nem vettem már fel dzsekit és benéztem és fáztam hosszú újjúba és kardigánba. A fülem is megfázott de nekem amúgy is érzékeny egyikre nem is hallok így ilyen időbe füles van rajtam így védem a fülem masreszt meg magam is es mast is védem a kellemetlen helyzettől ha szólnak és nem hallom és nem tudják hogy nem hallok az egyik fülemre és látják hogy füles van rajtam akkor azt hiszik hogy a zene miatt nem hallom.


Ha valakinek van védettségi igazolványa és köhint egyet azért nem fogják elküldeni maximum ha a fertőződés gyanúja fennáll, de akkor kérdezik és arra való a gyors teszt.

2021. jún. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen,de csak miután fizetett.
2021. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem, de esélyes, hogy valami vírusrettegő idióta beleköt emiatt.
2021. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Pollen szezon van, szerinted?
2021. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jesszusom, más betegsége nem lehet már senkinek csak ez a sz*r?

Köhög és kész, régebben is köhögtek emberek mégsem akasztották fel őket.

Kit érdekel, hogy mennyi vakcinka van neki beadva?

Szitu:

-Köhög , én kiküldöm, nálam senki nem fog köhögni...

Vicc lenne.

2021. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dohányzás miatt is köhöghet valaki, szüleimnek van egy dohányzó felső szomszédjuk, aki nagyon csúnyán köhög és át is hallatszik.
2021. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja igaz, azt pont nem írtam. Az illető nem dohányzik. Egy ismerősénél javította a számítógépet, az ismerős anyja volt otthon. Teljesen ki volt akadva, hogy ha köhög akkor ne menjen közösségbe. Az anyuka cukrászdát üzemeltet, oltott. 😁
2021. jún. 14. 17:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a helyében otthagytam volna, hogy akkor javíttassa meg, akivel akarja. Idióta vírusrettegő.
2021. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!