Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért akarják nyár végéig...

Miért akarják nyár végéig tolni a 12-15 évesek oltását?

Figyelt kérdés
Hivatalosan is engedélyezték, sok EU-s és nem EU-s országban is oltják már ezt a korosztályt. Megértem ha valaki nem akarja beoltatni a gyerekét de szerintem sokan lennének akik igen (magamat és a gyerekemet is beleértve aki ugyanúgy szeretné megkapni) azoktól így elveszik még a lehetőséget is. Vagy akkor eltörölhetnék azt hogy a 16 év alattiak csak 18 éven felüli oltott személlyel mehetnek csak moziba, strandra, éttermekbe és egyéb helyekre. Szülőként akinek 8.-os a gyereke rossz lesz néznem hogy szinte egész nyáron itthon fog ülni mert nem mehetnek sehova, pedig ők évek óta tervezték hogy utolsó együtt töltött nyáron elmennek egy csomó helyre. 14-15 évesen már viszont nem szülővel fognak menni az ilyen helyekre. Ha oltanák őket akkor ez megoldaná ezt is és ők is ugyanúgy mehetnének mint a 16-18 korosztály. Nektek mi a véleményetek erről?

2021. jún. 4. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek veled. Ma Gulyás nyilatkozott, hogy a tömeges oltásokkal leállnak, az oltópontok bezárnak. Cseheknek most adtak kölcsön 41e Pfizer-t. Szerintem egyáltalán nem áll szándékukban a 12-16 korosztályt oltani, hiszen erre most lenne megfelelő lehetőség.
2021. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Lehet, hogy az orvosoknak, asszisztenseknek végre jut egy kis megérdemelt pihenő.
2021. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem mostmár annak kéne jönnie, hogy feloldják ezt a kártyás baromságot. Mindenki menjen békével, mint tavaly, amikor oltás se volt, és mégse haltunk ki. Viktor ma belátta, hogy aki akart már beoltatta magát. Szóval nincs szükség további zsarolásokra.
2021. jún. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Semmilyen koncepciojuk nincs.

Mindekozben az Egyesult Kiralysagban elfogadtak a Pfizert a 12-15 evesek oltasara.

Otthon van Pfizer, van, aki oltson, es volna meg kit. Tragikus.

2021. jún. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sok felnőtt se oltakozott, ezért kell a gyerekek beoltani helyettük a nyájimmunitás szintjének fokozásához.
2021. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Igen, pont az volt a kérdés hogy miért akarják eltolni ha már amúgy lehetne oltani ezt a korosztályt
2021. jún. 8. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
#5, 99%ban ahol a felnőtt sem oltakozik, ott a gyerekek se, sőt, az egész család se, szerencsére.
2021. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Folyamatosan oltják a 12-16 éves korosztályt.

Nem kellene hazudozni.

2021. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Sikerült ideböfögni egy június elejei kérdéshez egy mostani infót.
2021. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 Igen, június 14-től lehet őket regisztrálni és azóta oltják is őket, de ha elolvastad volna a kérdést június 4-én írtam ki amikor még arról volt szó hogy nyár végéig nem fogják őket oltani.
2021. jún. 28. 21:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!