Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Találtam egy oltásellenes...

Találtam egy oltásellenes embert a munkahelyemen. Jelezzem a feljebb valómnak?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért, milyen büntetést kapna?

Vagy te, milyen jutalmat kapnál?

2021. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem jobb otletem van kerdezo. Kar lenne erted, ha itthon vesztegedned el a tehetsegedet, mikor sokkal jobb lehetosegek is vannak az olyanok szamara, mint te. Jelentkezhetnel peldaul az ujgur atnevelo taborokba ornek. Hamar feltornaznad magad a rangletran, rovid ido alatt taborvezeto is lehetne beloled.
2021. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2/2

Nem értem milyen táborról van szó. Egy multinál vagyok

2021. jún. 14. 15:09
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező egy dolgot tisztázni kell: mit értesz oltásellenes alatt?

1. Az alusapkás konteóst, aki a gyerekek kötelező védőoltását is igyekszik elsunnyogni, mert hisz a háttérhatalom gyógyszerlobbis-chipes-reptiliános baromságában?

2 Vagy azt, aki egyszerűen nem tart igényt a koronavírus elleni védőoltásra?


Azért kérdem, mert a kettő nem ugyan az! Előbbi egy veszélyes hülye, de a munkavégzés szempontjából jelentéktelen. Utóbbit meg légyszi, te se piszkáld azért, mert nem él egy olyan lehetőséggel, amit pártunk és kormányunk Pontifex Maximusa se tett kötelezővé és munkavégzés szempontjából szintén nincs jelentősége.

Kérdésedre válaszolva: ne jelents semmit, hagyd békén!

2021. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
#3: Az ujgur atnevelo taborok azok a helyek, ahol Kina megfelelo emberek es modszerek segitsegevel tanitja meg a makacs es onfeju engedetlen ujgur nepsegnek, hogy mi az elvart viselkedes Kinaban. Ragyogo karrierlehetoseg lenne szamodra.
2021. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem igen, legalább látják, hogy jó munkaerő, lojális emberke vagy.
2021. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha vagy annyira alávaló,akkor jelezd a feljebbvalódnak.
2021. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem.Ilyent egy ember nem csinál.Inkább tereld el a figyelmét ezzel a dallal: https://www.youtube.com/watch?v=ZMMbLB3FN4M és add be neki az oltást.
2021. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy. Úgysem fognak vele semmit tenni, mert nem is tehetnek.


Amúgy jó munkahely lehetne számodra a Belarusz titkosrendőrség, vagy akár Kínában a szociális pontrendszer fejlesztő mérnök.

2021. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Kerdezo, ha elmennel az itt javasolt helyek egyikere dolgozni, 6ost feltetlenul vidd magaddal. Jo paros lennetek.
2021. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!