Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 5.5 millió beoltottnál az...

5.5 millió beoltottnál az állatkertek , illetve mozik látogathatóak lesznek védettségi igazolvány nélkül?

Figyelt kérdés
Ezekről semmilyen infót nem találtam még, engem pedig csak jövőhónapban oltanak, de közben a beoltott barátaim már szervezik a programokat, ezért érdekelne..
2021. jún. 28. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

A magyar kormány nem úgy működik, ahogyan te elgondolod. Kitűz célokat, aztán kiderül még ahhoz is inkompetens barom, hogy a legalapvetőbb dolgokat teljesítse. (lásd 7 millió beoltott május közepére):

Nos, ilyenkor hogy ne derüljön ki a hozzá nem értése kitalál ilyen légbőlkapott célszámokat, és kitalál oolyan ostobaságokat, amiket a buta tömeg őrjöngve üdvözöl.

Én tudom, hogy te csak a vizidisznót akarod nézegetni, de erre senki nem tud konkrétumot mondani neked. Főleg nem olyan időszakban, amikor Európa fejeltt része újra bezárkózik az új variánsok okozta jelentős veszélyek miatt.

2021. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
#1 a májusra hétmillió beoltottat senki nem gondolta megvalósithatónak soha egy percig sem. Már az csoda, hogy ötmillió felett vagyunk.
2021. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Még nem jött ki a közlönyben a rendelet. Gulyás pedig szándékosan vagy véletlenül, de nem említette a színházakat, mozikat, állatkerteket stb, hogy oda mi fog vonatkozni.

Szóval még nem tudni.

2021. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%

Nem csoda. Mások előbbre tartanak valódi oltásokkal. Mi még mindig itt tartunk, mert a kommunikáció zavaros és főleg taszító. Látszik is, mennyi oltásellenes van. Most már propagálják az oltást, senkinek se kell. Ekkora százalékkal pedig a semminél előbbre vagyunk, de a hatásosságnak mélyen alatta.


Szóval oltás nélkül hová lehet menni, annak semmi jelentősége. Maximum, a kekeckedés lehetősége. Csak az számít, ki képes ésszerűen létezni. Mert az nagyon kell, ha valaki irányítani szeretné a vele történteket.

2021. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Örültem volna ha örökre maradt volna ez a rendszer. Iválóan szűrte az ilyen hülyéket mint a #4 és viszonylag kevés helyen lehetett így találkozni ezzel az állatfajjal
2021. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!