Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az első oltás után már látogat...

Az első oltás után már látogathatóak a színházak, éttermi teraszok mozik és társai, vagy ez csak a 2. oltás után lép érvénybe?

Figyelt kérdés
Valószínűleg mindennapos kérdés, de én most jutottam el csak oda hogy beoltatom magamat majd. Ez az igazolvány az első után jön már, illetve mennyi idő múlva? Van akitől kérdeztem és azt mondta hogy 2 napja volt és már úton van neki, de volt olyan is akinek az oltóponton azt mondták asszem hogy jó pár hét.

2021. jún. 7. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Védettségi igazolvánnyal látogathatod amit az első oltás után megkapsz. Kb 1-2 hét mire megjön(vidékre, Budapesten lehet gyorsabb)
2021. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Pár nappal az első után megérkezett. És azzal már bemehetsz mindenhova. (Rossz intézkedés.)
2021. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy letöltöd az applikációt és addig is mehetsz mindenhová míg megjön az igazolvány. Nekem 10. napra érkezett meg.
2021. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam 2 hét mire megérkezett az első oltás után. Már léptem is be vele múzeumba .
2021. jún. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Ótásival bárhova mehetsz akár a világ végére is😁
2021. jún. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!