Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ügyészek és kirendelt ügyvédek...

Ügyészek és kirendelt ügyvédek mennyire szoktak előre megegyezni az ügyek kimenetelében? Vagy soha nincs ilyen? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 09:30
A kérdező szavazást indított:
Sokszor megegyeznek.
Csak nagyon ritkán egyeznek meg.
Soha nem egyeznek meg.
Nem tudom.
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol van erre torvenyes mód, egyeszsegkotesnek hivjak, Be. rögzítni. Amire te gondolsz az valószínűleg a hivatali visszaéléses formája. Bűnözők miatt azonban senki nem fogja kockáztatni az állását és a szabadságát.
2021. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy már az ügyféllel való kapcsolatfelvétel előtt, amikor megkapják az ügyet.
2021. jún. 29. 12:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak mert hallottam híreszteléseket, melyek szerint ügyészségek és elsőfokú bíróságok között elég sok mutyizás van. Vagy ez mind csak összeesküvés-elmélet?
2021. júl. 11. 01:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Kirendelt ügyvédtől ne várjál sokat. Én meg csak olyannal találkoztam, aki kezdő volt. Ügyvédi irodák, legtöbbször a leggyengébb láncszemet küldik.
2021. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!