Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bejelentették az 5,5 millió...

Bejelentették az 5,5 millió beoltottat a Magyar Közlönyben, akkor most az enyhítés szombattól vagy hétfőtől érvényes?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Én azt olvastam, hogy szombattól lesz érvényben
2021. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Szombat
2021. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Nemtom mert engem eddig is hidegen hagyott. Étterembe is jártam, meg maszkot is max bent vettem fel. Szartam telibe az egész baromságot.
2021. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
"Buszke" lehetsz magadra
2021. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
A hármas. A 30 ezer halott és a hozzátartózóik köszönik szépen.
2021. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

#4-5: (A tobbiektol es az olvasoktol elnezest, de ez most kikivankozik.)

Duguljatok mar el, foleg te 5os. Nem unjatok meg? Szalljatok mar le az emberekrol komolyan. Eleg volt az erzelmi manipulaciobol. Harmasnak semmi koze azokhoz az emberekhez, akik meghaltak vagy megbetegedtek. Magaert es a szeretteiert tartozik felelosseggel, nem ertetek meg random emberekert. Mindenkinek egy elete van es nektek nincs jogotok masoket megkeseriteni. Ti, meg a hozzatok hasonlo virustalibok talan felelosseget vallaltok az altalatok okozott karert, ami minosegi eletevekben merheto es csak ezutan kovetkezik? Vagy eszre sem veszitek majd, mert nem fogjak kidobolni minden egyes nap, hogy Kis Piroska 42 eves no, ido elott meghalt mellrakban, mert nem diagnosztizaltak idoben (az utobbi egy evben az ujonnan diagnosztizalt rakos esetek szama meredeken csokken a lezarastalib orszagokban), vagy Kovacs Jozskat elvitte a szive, mert az anyagi gondjai ranyomtak a belyeget az egeszsegere, vagy Torok Rozalia, hatranyos helyzetu gyermek 10 eves koraban ugy leszakadt a tarsaitol, hogy eselye sem maradt egy minosegibb eletet biztosito kepzettseg megszerzesere, igy varhatoan 15 evvel rovidebb ideig el majd? Van fogalmatok arrol, hogy evente hany idos, beteg ember hal meg a korhazakban kulonfele korokozok altal okozott tudogyulladas kovetkezteben? Gondolom nincs, mert azt nem nyomjak a kepetekbe minden nap, KSH statisztikakat meg nem nezegettek. Eszetekben jut egyaltalan, amikor beultok az autoba, vagy felultok a buszra, vagy megvesztek valami kenyelmi termeket, hogy a szennyezett levego kovetkezteben evente tobb, mint tizezer ido elotti halaleset tortenik? Mikor voltatok utoljara HPV szuresen? Voltatok egyaltalan? Van fogalmatok rola, hogy evente masfel millio ember hal meg TBC-ben vilagszerte? Mikor merettetek utoljara antitest szintet TBC-re? Van koronavirus OC43 antitestetek? Vagy memoriasejtjeitek? Ha nincs otthon maradtok? Vagy legalabb huztok maszkot? Vagy csak ugy kopkoditek bele a vilagba meggyilkolva ezzel masok nagymamajat? Vigyaztok az egeszsegetekre? Sportoltok? Remelem nem vagytok tulsulyosak, vagy elhizottak, mint minden masodik magyar, gyarapitva ezzel a veszelyeztetettek csoportjat es elveve masok elol a korhazi ellatast. Ha megis remelem nekikezdtetek az eletmodvaltasnak, tekintve, hogy az elhizottak meg a tarsadalmi aranyukhoz kepest is felulreprezentaltak a sulyos lefolyasu koronavirus betegek kozott. Arrol nem is beszelve, hogy a zsirszovet okozta immunszuppresszio miatt az immunizaciojuk is kevesbe hatekony. Remelem a virustalibok kozott egy ilyen sincs, mert azzal bizony masokat veszelyeztet, ha miatta kell mindent lezarni es meg a korhazi ellatast is elveszi masok elol. Szaz szonak is egy a vege, ha harmas meg tudta tenni, hogy elte az eletet, annal jobb, eggyel kevesebb mentalis beteg a jovore nezve. Ti meg nojetek fel es vallaljatok a felelosseget sajat magatokert. Ha meg ez nem megy, kerjetek kijelolt gyamot. En nem vagyok senki gyamja es magam sem szorulok gyamsagra. Es vagyunk meg igy paran. Eleg volt beloletek.

2021. júl. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
#5: Neked meg a hozzad hasonloknak meg koszonik szepen a halalkampanyt, meg a folyamatos panikkeltest. Bar eddig is vilagos volt annak, akinek van egy csepp esze, a felelem, a szorongas kockazatnovelo szerepe, most viszont a CDC legujabb jelenteseben leirva lathatjak a magadfajtak(pontosabban lathatnak, ja olvasnanak barmit a jarvanysajton kivul), hogy az elhizas mellett a szorongassal kapcsolatos allapotok kockazatnovelo faktorkent szerepelnek. Bar titeteket semmi sem hat meg, mindenkit a sajat felelmetek bortonebe zarnatok es addig folytatjatok az erzelmi manipulaciot, ameddig nem szegyellitek, es nem vagytok tul szegyellelosek. Mint az idejaro lepontozgato ostobak, akik nem birjak elfogadni a valosagot.
2021. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!