Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen papírt lehet szerezni...

Milyen papírt lehet szerezni arról, hogy egy cégnél dolgozom ebben a pozícióban, ennyi ideje?

Figyelt kérdés

Külföldi céghez felvételizem. A szerződéseimet akarják bekérni igazolásképpen, hogy nem kamuztam az önéletrajzomban.


Ezeket nyilván nem tudom átadni, mert szenzitív adatokat tartalmaz. Mit tudnék felajánlani helyette? Pozitív, ha a korábbi cégek is könnyen ki tudják állítani és a mostani nem jön rá, hogy ki akarok lépni.



2021. júl. 8. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
"Ezeket nyilván nem tudom átadni, mert szenzitív adatokat tartalmaz." Pontosan mifélét? Amúgy fogod és azt kitakarod.
2021. júl. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérsz egy munkáltatói igazolást, és azt lefordíttatod egy alkalmas emberrel.
2021. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Nem tudom, hogy milyen szenzitív adatot tartalmaz a fizetésemen kívül. Azzal kezdődik az egyik szerződés, hogy nem adom ki senkinek...
2021. júl. 8. 09:31
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Tudok munkáltatói igazolást kérni olyan cégtől, ahol 5 éve dolgoztam?
2021. júl. 8. 09:41
 5/5 kovpet ***** válasza:
Egy szerződés csak a szerződő felekre tartozik, érthetetlen, hogy miért kérnek ilyet. De valami igazolást tuti tudsz kérni annak tényéről, hogy mikor hol dolgoztál. Talán még az ügyfélkapun is ott van.
2021. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!