Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új törvényekről? A pedofíl ellenes törvényekre gondolok.

Figyelt kérdés
Mint gondolom ismeritek ezeket a törvényeket, amelyek sértik az LMBTQ emberek jogait, mások szerint ez egyenesen cenzúrának mondtható. A véleményeitekre vagyok kíváncsi ezzel kapcsolatban, és hogy mennyire tetszik ez nektek. Szerintetek ez védi a gyerekeket, vagy éppen hátrányos rájuk nézve? Nem tudom hogy jó kategóriába raktam, szóval bocsánat ha nem ide kellett volna. A válaszokat köszönöm!

2021. júl. 9. 01:55
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez törvény szerintem nagyon jó, védi a gyerekeket a meleg tartalmakkal szemben.
Szerintem jó ez így, így is elegem van a melegekből.
Nekem aztán mindegy.
Szerintem rossz ez a törvény, cenzúra.
Szerintem rossz a törvény, hátrányos a gyerekekre és másokra is nézve.
44 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Támogatom.
2021. júl. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Teljes mertekben tamogatom.

Nem vagyok homofòb, nem erdekel kinek mi a szexualis beallitottsaga stb

De az en gyerekemnek ne magyarazzak az iskolaban a témàt. Majd en megteszem itthon, ez az en dolgom nem egy intezmenyé.

Mindig is fura lesz a tarsadalmi tobbseg szamara barmilyen másság, ezen nem segit semmilyen kozpontositott érzékenyitésnek nevezett valami.

Nem csak a szexualis mássàg fura hanem bármilyen. Pl a kisgyerek megbamulja a tolòszékes embert igaz? Mert furcsànak találja. Szulo pedig elmagyaràzza miert nem illik megbàmulni.

Az egész LMBTQ dolgok attol bűzlenek hogy a csoport egyes hangos tagjai sértve érzik magukat teljesen alaptalanul es sajat maguk nem fogadjàk el a másságuk kovezkezményeit.

2021. júl. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Támogatom, de kevésnek tartom. Teljesen be kell tiltani a b_zipropagandát.
2021. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Gyerekek megrontása (testileg vagy szellemileg) nem létező jog, nincs mit sérteni.
2021. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Foglalkozni se érdemes vele, mindez csak gumicsont, próbálják elterelni a figyelmet, hogy életképtelenek vannak kormányon.
2021. júl. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Endura ***** válasza:
92%
Egyetértek az 5-ös hozzászólóval.Szerintem csak sima politikai oka volt a melegeket beletenni a pedofil törvénybe:a baloldali összefogás szétzúzása.Tehát egyáltalán nem a melegek ellen irányult,hanem hogy a jobbik is megszavazza és ezzel az összefogás tyúkszemére léphettek,mert tudták,hogy ez lesz.Mondom ezt melegként.Nyugodtan lehet cáfolni,ha valaki nem ért ezzel egyet.
2021. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Teljes mértékben támogatom!
2021. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vegyes érzéseim vannak mert vannak benne nagyszerű dolgok és ostovaságok is....
2021. aug. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!