Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyek azok a fegyverek,...

Melyek azok a fegyverek, amiket birtokolni szabad, de viselni nem?

Figyelt kérdés

#fegyver #fegyverviselés #fegyverbirtoklás
2021. júl. 11. 01:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

10

Jó de engedélyel tartasz,úgy értve.

De éles tankot(ami tud lőni,az nyilván nem fogsz tartani,.mert nem engedik)

2021. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%

10 aham szóval te orosz vagy értem :).


Na de komolyra fordítva a szót 6 vagy 7 centinél hoszabb szúró edzközt nmtilos utcára kivinni, lőfegyvert szabad de szigorúan a tokjába a tárat külön rakva leelenőrizve hogy nem e ragadt bele lőszer. Na meg robbanás és vagy tűz veszélyes anyagokat (magyarul ne nagyon szaladgálj az utcán egy marmon kannával ami tele van akár kerozninnal akár benzinnel vagy bármi mással)

2021. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó vagyok bocs a helyesírási hibákért nem igen vagyok elememben ( a nyelvtannáciknak üzentem)
2021. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
No de ha meg tudom indokolni, hogy út közben kifogyott a járgányból a benzin, és elszaladtam a benzinkútra egy kannával, remélem nem fognak rögtön letartóztatni. Vagy tévedek?
2021. okt. 2. 21:32
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát azt most azért valszeg nem azt mondom hogyha pl pest közepén szaladgálsz egy kannával mert az elég gyanús tud lenni
2021. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ja, az a GTA 5-ben is feltűnik a Ballas tagoknak, ha meglátnak marmonkannával, eltűznek, mint a nyulak.
2021. okt. 4. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!