Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy tudom beperelni a fogszab...

Hogy tudom beperelni a fogszabályzó orvosom?

Figyelt kérdés
Még novemberben vette le a fogszabályzóm, semmi eredményt nem látni 400 ezer forinttal behúzott ráadásul a 300 helyett

2021. júl. 11. 22:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott ő? Mire számítottál, és mi történt? Az emberi szervezet nem mindig azt csinálja, amit az orvosok remélnek, ez egy ilyen műfaj.
2021. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Egy bunkó arrogáns orvos volt ez
2021. júl. 11. 23:32
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezért önmagában nem fogsz nyerni. :)
2021. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
A rendelőjében ki van függesztve a felügyeleti szervek elérhetősége és a békéltető testület elérhetősége. Először azoknál reklamálj. Pontosabban először az orvosnál kellett volna kiverned a balhét (normálisan, nem üvöltözve), hogy nem ennyiben egyeztünk meg és nem látsz eredményt. S ott azon nyomban (lehetőleg írásban) nyomot hagyni a dolognak.
2021. júl. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig volt fent? Hány éves vagy (a fogak mozdíthatósága miatt)? Ha láttad, hogy semmi eredmény nincs, miért hagytad, hogy le vegye? Ettél olyant, amit nem szabad? Mostál rendszeresen fogat? Amikor nekem lett fogszabályzóm, azt írták a papírra, ha a készülék fogkőves lesz, eltávolíthatják az egész készüléket.
2021. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
*fogköves
2021. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
24 voltam mikor feltette
2021. júl. 20. 11:29
 8/30 anonim ***** válasza:
7. És a többi kérdésemre miért nem válaszoltál XD? Amúgy, ha 24 voltál, akkor legalább 1-2 évig (ha nem több) hordanod kellett volna. Hordtad annyit?
2021. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem hordtam annyit mert ez a fogorvos azt mondta olyan jó fajta ez a készülék hogy nem kell két évig hordani
2021. júl. 20. 18:06
 10/30 anonim ***** válasza:
9. De mennyit hordtad? Egyébként szerintem ilyen nincs. Én, amikor fogszabályzós lettem, sokakat meghallgattam, más-más fajta fogszabályzókkal, hogy az mégis milyen, miből áll. Mind 20 felett voltak, és több, mint egy évig hordták. Így is volt olyan, aki elégedetlen volt az eredménnyel.
2021. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!