Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A 13 éves lányomat zaklatják...

A 13 éves lányomat zaklatják interneten, tehetek feljelentést?

Figyelt kérdés

Igazából nem zaklatja a 21 éves férfi. A kislányom lelkibeteg, és segítséget ad neki ez a fiú. De én nem bízom a férfiakban. Nem tudta, hogy 13 éves, a lányom azt mondta neki hogy 14. De megfenyegettem facebookon hogy ne zaklassa a kislányom. A kislányom sír, mondja hogy ő segít nekem, és ő zaklatta a fiút. Nekem fáj, hogy hozzá fordul segítségért. A fiú azt mondta csak segíteni akart, de nem beszél vele többé, és a kislányomnak öngyilkos hajlamai vannak, és azt mondta neki hogy ha nem beszél vele a fiú, akkor megöli magát, ettől akarja megmenteni, és hogy én rossz anya vagyok.


Próbáltam beszélni a lányommal de nem tudom mit tegyek, rám nem hallgat. De nem akarom ezt a férfit az életébe. Kiderült hogy még beszéltek. Tehetek feljelentést a férfi ellen? Egyszer láttam a fényképeit, hogy facebookon a kislányomra írt, hogy küldjön ő is képet az arcáról. Ekkor még nem tudta hogy nem 13 éves. Ha bemegyek a rendőrségre, oda adom a kislányom telefonját, akkor le tudják nyomozni a férfit? Tudnak tenni ez ügyben? Attól tartok nem jó ez így.


Kérlek válaszoljatok!



2021. júl. 15. 04:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak figyelj oda rá. Nem követett el semmit, de álltalában amikor idősebb férfiak beszélgetnek fiatal lányokkal, nem sül ki semmi jó. De lehet csak túlaggódod.
2021. júl. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Eleg szar anya lehetsz h a lanyod inkabb egy vadidegentol ker segitseget.
2021. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki hogy van valaki aki megérti a kislányodat.te erre képtelen vagy, jellemző hogy feljelentgetni tudsz csak.küldd el hozzá a kislányodat pár hétre,hátha jót fog tenni neki a környezetváltozás.
2021. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális. Tőled kéne elvenni a gyereket.
2021. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég most ezért vagy mérges mert a lányod írogat neten egy srácnak.

Kérdező neked egy pszichológust tudnék javasolni.

2021. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Csak aggódom hogy elcsábul és összetörik őt. Meg kicsi, nem tudja milyenek a férfiak..
2021. júl. 15. 14:22
 17/25 anonim válasza:
100%

Azta rohadt de szar anya vagy. Végtelenül szánalmas. Egy mentális beteg embert neveltél, majd a normális ismerkedést is elveszed tőle.

Hánynom k ll tőled.


Majd ha a lányod elköltözik, mikor végre el tud tőled menekülni valahova, és úgy halsz meg, hogy az után sose beszéltél vele többé, a halálos ágyadon, amikor visszasírod a lányod, hiányzik, bár tudnád mi van vele, de ő gyűlől egész életébe..., gondolj rám. Én megmondtam.

2021. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
81%

A KÉRDEZŐ NEM A SZÜLŐ!!! Ö a 21 éves srác aki meg akar dugni egy 13 éveset.


Mai nap kiírt kérdés:

Egy majdnem 14 eves es egy 21 eves ferfi kozott alakulhat ki komoly kapcsolat?


Mar majdnem 2 honapja beszelnek neten kerseztul, elegge jol kijonnek egymassal es nagyon egymas idealjai. A lany szulei feljelentest tettek a ferfi ellen a rendorsegen. A lany szulei nem tudjak h miket beszeltek csak azt tudjak h egy huszon eves ferfival beszel a lany. Arra vagyok meg kivancsi h szerintetek a ferfit letartoztathatjak mert csak beszelgett a lannyal? Es a szulok helyesen tettek azt h egybol feljelentettek a ferfit? En ezt nem valami igazsagosak erzem a fiuval szemben...egyebkent egy haveromrol van szo, aggodom erte h erdemes e meg beszelgetniuk egymassal. Szerintem amugy a kiscsaj elegge erett mar es ha szexre is kerulne a sor azt is elvezene, mert abban is pont ossze illenek, szexualisan. Szoval mindenben nagyon hasonlitanak. Ti mit gondoltok?

júl. 15. 01:30

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2021. júl. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

Undorító vagy, drága 21 éves! Annyira befostál a másik kérdésnél, hogy véded a segged? Szégyen. Igenis menjen az a feljelentés!


Arra nem gondolsz, hogy egy olyan temperamentumos anya mint amit ide írtál nem kérdezgetne itt semmit? Hogy sose mondaná magára, hogy rossz anya? Ha a gyerekről tudják a szülők, hogy öngyilkos hajlamú akkor kezelés alatt állna. Ingyen a tb támogatná.

2021. júl. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

#18

Kamu.

2021. júl. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!