Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A 13 éves lányomat zaklatják...

A 13 éves lányomat zaklatják interneten, tehetek feljelentést?

Figyelt kérdés

Igazából nem zaklatja a 21 éves férfi. A kislányom lelkibeteg, és segítséget ad neki ez a fiú. De én nem bízom a férfiakban. Nem tudta, hogy 13 éves, a lányom azt mondta neki hogy 14. De megfenyegettem facebookon hogy ne zaklassa a kislányom. A kislányom sír, mondja hogy ő segít nekem, és ő zaklatta a fiút. Nekem fáj, hogy hozzá fordul segítségért. A fiú azt mondta csak segíteni akart, de nem beszél vele többé, és a kislányomnak öngyilkos hajlamai vannak, és azt mondta neki hogy ha nem beszél vele a fiú, akkor megöli magát, ettől akarja megmenteni, és hogy én rossz anya vagyok.


Próbáltam beszélni a lányommal de nem tudom mit tegyek, rám nem hallgat. De nem akarom ezt a férfit az életébe. Kiderült hogy még beszéltek. Tehetek feljelentést a férfi ellen? Egyszer láttam a fényképeit, hogy facebookon a kislányomra írt, hogy küldjön ő is képet az arcáról. Ekkor még nem tudta hogy nem 13 éves. Ha bemegyek a rendőrségre, oda adom a kislányom telefonját, akkor le tudják nyomozni a férfit? Tudnak tenni ez ügyben? Attól tartok nem jó ez így.


Kérlek válaszoljatok!



2021. júl. 15. 04:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

#18

Te jó ég igazad van, elolvastam azt a kérdést.

A kérdező a pedofil.

Te meg kérdező undorító vagy és beteg állat!! 🤢 🤢

2021. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

#20

Te aztán biztos tudod. Nekem elég egyértelműnek tűnik elolvasva a kérdést.


#21 egyet értek nem ilyen lenne a stílusa a kérdezőnek sokkal agresszívebnek kellene lennie. Semmi szidalom, magából kikelés sincs a rossz anya írásában aki annyira elhanyagolta a gyerekét hogy elvették egy időre tőle. Egy elhanyagolós szarna rá kivel mit csinál a gyerek, egy agresszív akitől gyerek verés miatt vették el pedig seggfej stílusban írna.

2021. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
51%
Úgy látszik hogy a kérdező megnémult 🤣🤣
2021. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Most vegyük úgy, hogy te most csak simán az anya vagy. Szóval, eleve egy pszicholológus jobb lett volna, és egy 21 éves csávó annyira nem megbízható, de feljelentést még nem lehet tenni.
2021. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A kislány apja a Kérdező 😂
2021. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!