Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 1 hete vásároltam egy VW...

Gerys kérdése:

1 hete vásároltam egy VW Jetta-t. A kereskedésben Comfortline felszereltséggel árulták. Ma megtudtam, hogy valójában az autó Trendline tehát a legalsó felszereltségi szint. Mit tehetek ez ügyben a kereskedés ellen? Van erre vonatkozó jogi háttér?

Figyelt kérdés

#autó #felszereltség #Megtévesztès
2021. júl. 19. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor átvetted az autót nem tűnt fel hogy hiányoznak olyan cuccuk amiknek benne kellene lenni a Comfortline felszereltségben ?
2021. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#2 de igen, autószakértő vagyok és egyből leesik, hogy minek kéne benne legyen :)
2021. júl. 19. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Magasabb felszereltségnél olyan extrák szoktak lenni ami szemmel látható. Pl. ködlámpa, ülésfűtés, tempomat, elektromosan állítható tükör stb. Ennek mindnek van kapcsolója az utastérben. Látható tapintható kipróbálható.

Ha azt sem tudod miért fizettél akkor miért érzed magad becsapva.

2021. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#4 az autóban van elektromos tükör, ködlámpa, tolató radar. Így már hihető, hogy azthittem valóban a közepes felszereltségi szinttel rendelkezik az autó?
2021. júl. 19. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Vásárlás előtt érdemes utána nézni , hogy adott felszereltségi szinteken mik vannak az autóban .

Lehet a kereskedő sem nézett utánna és ennyi ezzel nem tudsz mit kezdeni

2021. júl. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olvastam már talán TotalCar-on régebben, hogy lehet perelni ilyen miatt de pontosan melyik jogszabállyal ütköztetem?
2021. júl. 21. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!