Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen különbségek vannak a...

Milyen különbségek vannak a b5.5-ös passat különböző felszereltségű verziói között?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra, mint pl. highline, comfortline, facelift, stb... Milyen felszerelésbeli különbségek vannak?

2018. dec. 15. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Növekvő sorrendben: trendline, comfortline, highline.

De az első tulajtól is függ, hogy ő milyen plusz extrákat kért a kocsiba.


Egy tipp: menj fel netrisk.hu-ra, és keresd meg a B5.5-ös Passatot (pont úgy, mint amikor a KGFB összegét akarod megtudni), és észre fogod venni, hogy azt is meg kell adni, hogy milyen a felszereltsége az autónak (a fent említett 3 közül). Ha kiválasztod az egyiket, akkor lentebb írni fogja, hogy gyárilag milyen extrákkal szerelték fel, így össze tudod hasonlítani őket.

2018. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetetlen küldetés, a B5.5-ös Passat hihetetlenül variálható autó. A legalapabb, 1.6 benzin, klíma nélküli, kazettás magnós verziótól a W8-as napelemtetős, über full extrás kivitelig végtelen sok extra és opció volt elérhető. Egyébként alapból Highline-t érdemes venni, azokból már mind jól felszerelt, és ami fontos, hogy plusz hangszigetelés van benne.
2018. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem akarok venni, nem azért kérdeztem, csak egy ilyenre lettem volna kíváncsi, hogy melyikbe tartozik. Megnéztem netrisken is, de mindegyik felszereltségbe tartozik olyan dolog, ami ezen nincs, illetve van benne olyan, ami ott nincs felsorolva. Ezek szerint ez valami egyedi darab lehet. :)

2018. dec. 16. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!