Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek be meri vállalni...

Szerintetek be meri vállalni egy munkáltató az aláhamisított szerződést a munkaügyi felügyeleti hatóság és később a rendőrség - bíróság előtt is?

Figyelt kérdés

A munkáltató szerződést akart módosítani, de én nem írtam alá. Erre ő ALÁHAMISÍTOTTA HELYETTEM.

Most írtam neki egy levelet, 2 napos gondolkodási idővel, gondolja át szerinte ez tényleg az én aláírásom-e mert ha tartja magát ehhez az állásponthoz, akkor munkaügyi hatóság, bejelentés, az továbbadja a rendőrségnek, büntetőfeljelentés, az továbbadja az ügyészségnek, bíróság, okirathamísítás stb.


Erre azt mondja küldjem csak a hatóságnak őt nem érdekli.


Szerintetek létezik hogy ilyen ügybe belemegy egy szaros aláírás miatt?


2021. júl. 21. 06:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra szamit csak, hogy fenyegetozol es ugy sem csinalsz ugyet.
2021. júl. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy nem hallottuk az egész sztorit.
2021. júl. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Arra szamit csak, hogy fenyegetozol es ugy sem csinalsz ugyet."


És mely pont az amíg erre számíthat? Ha megkapja a levelet a munkaügyi hatóságtól, hogy munkaügyi felülvizsgálat és mutassa be az X munkavállaló összes anyagát (szerződést az elős helyen) akkor is még arra számít nem lesz belőle ügy?



Ugyanis a hatósági bejelentés MÁR MEGTÖRTÉNT És ezt a cég is tudja.

2021. júl. 21. 06:54
 4/13 A kérdező kommentje:

Minden lényeges momemtumát hallottad. Változtanti akar a meglevő szerződésen, a káromra (kevesebb bér) és ehhez az én aláírásom is kéne mert akkor él az új szerződés. De én nem írtam alá megmondtamn, nem is fogom!

erre ő aláírta helyettem és érvényesítette az új szerződést mint "aláírt" szerződés. Innentől kevesebb a bér.

Tessék Itt a sztori.

2021. júl. 21. 06:56
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Okés balázs
2021. júl. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Dolgozz kevesebbet ha kisebb lett a fizetesed.
2021. júl. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"Ugyanis a hatósági bejelentés MÁR MEGTÖRTÉNT És ezt a cég is tudja." Hát akkor most már mit csináljon. Áll a vizsgálat elébe. Amúgy ha a szerződésben bérrel dolgoztál X ideig, az amellett szól, hogy tudomásul vetted a dolgot, jóváhagytad. Majd kitalálnak valamit, hogy elveszett a szerződés, na bumm.
2021. júl. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az alapítványi iskolában ez mindennapos!
2021. júl. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

“Van egy olyan érzésem, hogy nem hallottuk az egész sztorit.”


Kimaradt, hogy az eset egy alapítványi iskolában történt.

2021. júl. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Dehát 5 tanú látta, hogy te magad írtad alá...
2021. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!