Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek be meri vállalni...

Szerintetek be meri vállalni egy munkáltató az aláhamisított szerződést a munkaügyi felügyeleti hatóság és később a rendőrség - bíróság előtt is?

Figyelt kérdés

A munkáltató szerződést akart módosítani, de én nem írtam alá. Erre ő ALÁHAMISÍTOTTA HELYETTEM.

Most írtam neki egy levelet, 2 napos gondolkodási idővel, gondolja át szerinte ez tényleg az én aláírásom-e mert ha tartja magát ehhez az állásponthoz, akkor munkaügyi hatóság, bejelentés, az továbbadja a rendőrségnek, büntetőfeljelentés, az továbbadja az ügyészségnek, bíróság, okirathamísítás stb.


Erre azt mondja küldjem csak a hatóságnak őt nem érdekli.


Szerintetek létezik hogy ilyen ügybe belemegy egy szaros aláírás miatt?


2021. júl. 21. 06:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Dehát 5 tanú látta, hogy te magad írtad alá..."


Lényegtelen ki mit látott, hatósági írásszakértő dönt, még ha 100 tanú látta az se érdekes. Ha az írásszakértő azt mondja nem az én aláírásom, akkor a 100 tanú még hamis tanúzásért is felelhet.

2021. júl. 21. 10:35
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne kamuzzá fiam, hát írni sem tudol!! 444
2021. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lett azóta valami fejlemény?
2021. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!