Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kádár alatt mi járt volna...

Kádár alatt mi járt volna azért ha emberek ingyenes parkolokat foglaltak volna majd eladtak volna ahogy ma a csövesek csinálják? (Csak akkor másodállásban mert ugye máskép KMK miatt sittrevágják őket)

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 11:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez valami pesti jelenség? Mert még soha nem találkoztam vele, még csak nem is hallottam, hogy bárki találkozott volna ilyesmivel.
2021. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom a nagyvárosokban mennyire nehéz a parkolás, de Budapesten egyenesen katasztrofális. Ugyanakkor tényleg nem valódi munka mert olyan parkolóhelyet foglalnak ugye ami amugy is szabad:) Esetleg segit beállni de mivel nem biztos hogy valaha vezetet abban se lehet megbizni. Ha nekivezet a járdának a felnivel mert a kereket nem nézi csak a kasznit akkor ugye én vagyok a hibás, a vezető, aki hittem neki. Vagyis beállás közben figyelmen kivul kell hagyni azt amit mutogat.
2021. júl. 26. 11:54
 13/15 anonim ***** válasza:
Levágták volna a kezüket.
2021. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
11: volt egy régi statisztika, hogy Budapest bevárosában a közlekedő autók 20%-a azért közlekedik ép, mert parkolóhelyet keres. vagyis ha ez meg lenne oldva akkor 205 al kisebb lenne a belvárosi forgalom. Azóta rengeteg olyan helyen engedélyezetté tették felfestésekkel a parkolást ahol amugy tilos lenne (sokhelyen járdán félig felállva szinte falig parkolás mintkét oldalt ahelyett hogy egy oldalt lehessen az uttesten és gyakran olyan utcában is ahol egy autó tud csak menni s kihagyások vannak a parkolás engedélyezésével x méterenként hogy a szembejövőnek legyen hova félreállnia. De gyakran az sincs ha vannak kocsibeállók ahol engedélyezve van ugy hogy onnan elsőre ki se lehet kanyarodni.
2021. júl. 26. 12:05
 15/15 anonim ***** válasza:
Kádár idejében annyi gépjármű volt csak, hogy gyakorlatilag még a fővárosban is mindnek volt szabad helye egy-két utcán belül.
2021. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!