Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen érzés maszk nélkül...

Milyen érzés maszk nélkül igénybe venni a vásárlási és a tömegközlekedési lehetőségeket?

Figyelt kérdés
Milyen érzés szabadon látni mások arckifejezését közterületen?

2021. júl. 28. 15:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%
Speciel a gyerekem most többedszerre beteg és azóta, hogy nem kell maszkot hordani a tömegközlekedésen. Így hogy lázasan fekszik a dög melegben, nem dobja fel, hogy milyen klasszul láthatta mindenki arcát a vonaton meg a metrón.
2021. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon jó érzés, remélem így marad ezentúl.
2021. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem használok tömegközlekedést.

A boltokban viszont kényelmes maszk nélkül vásárolni.

2021. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Miért, ennyire megviselt a maszk, hogy mintegy kiváltságképp kell megélni, ha nincs rajtunk? Miért, nem az a természetes, hogy a környezetünk hatásaira a legjobb válaszokat adjuk? Ha szükséges, maszkot hordunk, ha nem szükséges, nem hordunk. És ezt nem valami jöttment kormányszóvivő mondja meg nekünk, hanem saját ítélőképességünk. Annyi tartás legyen már bennünk, hogy nem blikkfangos senkikre hallgatunk, mi jó nekünk, hanem gonods mérlegelés után magunk döntünk. Lehet! Két éve csinálom.
2021. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
93%
Ugyanolyan mint azelőtt,nyilván.
2021. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
Én jegy és maszk nélkül veszem igénybe évtizedek óta és jól megvagyok köszi:)
2021. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

A nőknek meg melltartóban kell járniuk.


Nem értem, miért ez a sok hiszti a férfiak részéről,hogy fel kell venni egy maszkot.

2021. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, én hordom a maszkot tovább.
2021. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%

#1: Gondolom arra celzol, hogy milyen hasznos volt a maszk, mikozben eppen annak az -elorelathato - kovetkezmenyeit szenvedi el a gyereked, az elmult egy evben a populacioban kialakulo immunitasdeficit okan. De hordjatok csak tovabb, mig vegul mar nem elhettek nelkule, csak masokat ne kenyszeritsetek. Es meg igy is jobban jart a gyereked, mint peldaul ezek a gyerekek.


[link]


[link]


[link]

2021. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
9 vagyok. Felreertesek elkerulese vegett: Az immunitasdeficit nem kizarolag az RSV fertozeseket erinti, hanem az osszes tobbit is. A megvaltozott kornyezet az osszes patogenre hatassal van, a biologiai egyensuly viszont elobb vagy utobb, de beall.
2021. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!