Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem téma sehol, hogy a...

Miért nem téma sehol, hogy a tömegközlekedésen még mindig kötelező a maszk?

Figyelt kérdés
Mindenki csak azzal van elfoglalva, hogy milyen rendezvény lesz megtartva, miközben az egyik legdurvább korlátozás még mindig él.

2021. jún. 1. 11:01
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
78%
A virus a levegőben terjed de nem annyira mint pl 1 busz. A metrón vagy egy villamoson sokkal gyorsabban terjed és több embert érint egyszerre.
2021. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a létszámkorlátot kellene eltörölni most már
2021. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
80%
Az egyik legdurvább korlátozás a kijárásitilalom volt és azok az üzletek bezáratása akik szolgáltatásból éltek... Vannak olyan emberek akiknek hónapokig nem volt bevételük de te vinnyogj a maszk miatt.
2021. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
76%

A vonatok tök üresek lettek.


Az útátjáróban látom a kocsiból.

2021. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
33%
Miért ne lenne kötelező. Ahol zárt térben találkozhatnak nem védettek, ott igen is a járvány végéig meg kell tenni amit lehet. A maszk felvétele minimális kényelmetlenség.
2021. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy szimbolum, nehogy elfelejtsd mar veletlenul hogy halalos veszelyben vagy es a kormany megved ehhez persze teljhatalom kell kulonben mind meghalunk. 😁
2021. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
76%
Igy van, hetes! Négyes voltam.
2021. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
13%
Mert mindenkinek van saját autója amiben nem kötelező.
2021. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
91%
Szerintetek eljön még egy olyan világ ahol félelem nélkül, magabiztosan és kényelmesen tudunk utazni a tömegközlekedési eszközökön?
2021. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
A kijárási tilalom értelme nagyjából nulla, már eredetileg is. Télen este 8 után eddig se jártam ki. Ugyanígy étterembe, konditerembe és hasonló helyekre se jártam. Ez a szektor egy rakás támogatást kapott, hozzáteszem az adófizetők pénzéből. A maszkhordás viszont nagyon sok embert érint nem egy "kis kényelmetlenség".
2021. jún. 1. 11:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!