Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Haverom személyi igazolványa...

Haverom személyi igazolványa 10 évig érvényes az enyém 6,ez mitől változó?

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Rólad tudják hogy nemsokára férjhez mész és akkor úgyis változik a neved.
2021. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
fiatalabb vagy és gyorsabban változol
2021. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahogy #2 írta, korhoz van kötve, hogy mennyi ideig érvényes. A legfiatalabbaknál kell leggyakrabban cserélni mert akkor többet változik az arca az embernek, aztán ahogy idősödünk, egyre hosszabb az érvényességi ideje.

Azt nézd meg hogy amikor csináltattátok akkor melyikőtök hány éves volt!

2021. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kortól függően adják.
2021. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy korúak vagyunk.
2021. aug. 4. 21:04
 6/9 anonim válasza:

Az új csak 6 évig egységesen ( kivéve gyerekek, de az most mindegy + 65 év fölöttiek, mert ők már kérhetik lejárat nélkül ).

Az előző "régi típusú" 10 évig volt érvényes, tehát akinek még az van addig jó. Nekem most járt le éppen bementem okmányirodába intézni és 6 év, a lejárata pedig adott évben a születési dátumod ( hónap, nap).

Tehát ebből lehetnek keveredések, amire gondolsz, de akinek ez az új van már (az ujjlenyomatos) mind csak 6 évig érvényes.

2021. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

6-os vagyok :

Azzal még kiegészíteném, hogy az ujjlenyomat (meg)adása nem kötelező, megtagadható csak azért említettem úgy, hogy egyértelmű legyen melyikről beszélek. :)

2021. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Fene vigye el őket, hogy 6 évre csökkentették. Fenének van kedve 6 évente az okmányirodába mászkálni a hülye-zombi ügyintézőkhöz. Basszák meg!
2023. szept. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

#8


Ezen én is csodálkoztam, amikor bementem 10 év után,mert lejárt pasi meg mondta akkor 6 év múlva találkozunk...

Mondom de jó!

2023. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!