Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A munkaügyi hatóság puszta...

A munkaügyi hatóság puszta említése is elég hogy a cég visszavonulót fújjon?

Figyelt kérdés

A cég nem akart nekem kifizetni egy szerződéses juttattást. Szóban semmire se jutottam velük, leszartak.

Ezért bementem a főnökhöz, letettem elé egy előre megírt levelet, és mondtam vagy kifizeti a pénzt, vagy ezt ami itt van az asztalon azt elküldöm a munkaügyi hatóságnak.

Elolvasta, napokon belül fizettek. Előtte hónapokig ment a huzavona szóban nulla eredménnyel. Most elég volt egy el se küldött félkamu levél és már meghunyászkodtak.


Mit gondoljak ezek után erről a cégről?


2021. aug. 7. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Amit akarsz.
2021. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Többnyire nem. Aki ügyesen csinálja, az úgy csal, hogy ilyennek ne tegye ki magát, illetve tudja, hogy ilyen esetekben egy feljenetéskor a dolgozó is megütheti a bokáját, tehát nem zsarolható.

Gondolom ezek után élmény lesz ott dolgozni ilyen előzmények után, hisz te vagy a kedvencük.

2021. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!